مدیران خودروعصر اعتبار

سخنگوی شورای شهر اردبیل خبر داد

اصلاح شبکه فرسوده آب شهری در اردبیل

عصر ساختمان- سخنگوی شورای شهر اردبیل گفت: با همکاری و تعاملی که با آب و فاضلاب شهری اردبیل داریم تلاش می‌کنیم تا اصلاح شبکه فرسوده آب شرب شهری اردبیل به انجام برسد.

اصلاح شبکه فرسوده آب شهری در اردبیل
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  فارس از اردبیل، ولی نعمتی پیش از ظهر امروز در پاسخ به سئوالات خبرنگاران در نشست مطبوعاتی اظهار کرد: یکی از رویکردهای شورای شهر دوره چهارم در دو سال گذشته ایجاد تعامل و ارتباط دوسویه با دستگاه‌ها، نهادها و موسسات مختلف بوده تا در فضای تعاملی توسعه شهر به انجام برسد.

  وی یکی از این تعاملات را تعامل شورای شهر و شهرداری با شرکت‌های خدمات‌رسان نظیر آب، برق، گاز و مخابرات اعلام کرد و افزود: اصلاح شبکه فرسوده آب شهر اردبیل از محل اعتبارات تبصره 3 در اولویت قرار گرفته به طوری که مسئولان و کارشناسان آب و فاضلاب تلاش می‌کنند تا با اجرای طرح زون‌بندی در مناطق مختلف شهر نسبت به تنظیم فشار آب و برخی اقدامات مشابه دیگر در بهبود فرایند آبرسانی به هموطنانمان در اردبیل اقدام لازم را انجام دهند.

  سخنگوی شورای شهر اردبیل یادآور شد: در کنار تعاملی که با شرکت آب و فاضلاب داشته‌ایم در بسیاری از حوزه‌های دیگر نیز بر اساس افزایش توانمندی‌ها و ارتقای حس همکاری‌ها سعی‌مان بر این بوده تا بتوانیم برخی از موانع، مشکلات و نارسایی‌ها را از بین ببریم.

  نعمتی تعامل شورا و شهرداری را با مسئولان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در جمع‌آوری معتادان تابلو و کارتن‌خواب‌ها یادآور شد و بیان کرد: در این زمینه تفاهمنامه همکاری امضا کردیم تا در یک تعامل مثبت بتوانیم کارهایمان را درست، دقیق و منسجم به پیش ببریم.

  وی برنامه‌ریزی مناسب شورا و شهرداری را برای اجرای طرح همسطح‌سازی آرامستان‌های اردبیل با هدف تردد راحت همشهریان یادآور شد و گفت: یکی از درخواست‌های مردم و گله‌مندی افراد مسن ناهمگونی وضعیت آرامستان‌های اردبیل بود که ما با هدف همسطح‌سازی قبور متوفیان طرح خوبی را در آرامستان قاسمیه اردبیل اجرا کردیم تا در سال‌های آینده این پروژه سخت و دشوار را در همسطح‌سازی آرامستان‌ها در سایر مناطق شهری اجرا کنیم.

  عضو شورای شهر اردبیل نشست‌های تعاملی مختلف شورا را با صنوف و گروه‌های مختلف و همچنین استاندار اردبیل و فرماندار بیان کرد و یادآور شد: برای جلوگیری از ساخت و سازهای بی‌رویه، ساماندهی و حفظ و احیای بافت‌های فرسوده و اجرای طرح آزادسازی حریم بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی حرکت‌ها و فعالیت‌های خوبی را در یک سال اخیر انجام دادیم که قطعا اغلب این پروژه‌ها با مشارکت بخش خصوصی بوده تا زمینه یک حرکت مطلوب و شایسته فراهم آید.

  نعمتی تلاش شهرداری را برای تملک و خرید زمین‌های حاشیه شهر اردبیل برای ایجاد سکونتگاه‌های مناسب برای گروه‌های بی‌بضاعت و کم توان مالی یادآور شد و عنوان کرد: البته تعیین حریم شهری و ایجاد ورودی‌های مناسب در چهار نقطه شهر اردبیل دیگر اقدامات و پیگیری‌ها است که شورای شهر درصدد اجرایی کردن آن است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • شماره ۱۷ و ۱۸
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
    آرشیو