مدیران خودروعصر اعتبار

حل مشکل اعتبار نصب انشعابات آب و برق مسکن مهر

عصر ساختمان- معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از حل مشکل تامین اعتبار نصب انشعابات آب و برق واحدهای مسکن مهر خبر داد و گفت: سازمان برنامه و بودجه قول تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات زیربنایی مسکن مهر مصوب سال ۱۴۰۱ را داده است.

حل مشکل اعتبار نصب انشعابات آب و برق مسکن مهر
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایرنا؛ «هادی عباسی» درباره چرایی عدم نصب انشعابات آب و برق مسکن مهر که موجب عدم سکونت مالکان آن از جمله در شهر پرند شده است، اظهار کرد: هفته گذشته جلسه‌ای با حضور رییس جمهوری برای حل مشکل انشعابات آب و برق واحدهای مسکن مهر برگزار شد.

  وی توضیح داد: قرار شد اعتباراتی که در بودجه 1401 پیش‌بینی شده و مربوط به خدمات زیربنایی است به صورت 100 درصد توسط سازمان برنامه و بودجه اختصاص یابد تا انشعابات آب و برق واحدهایی که بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، نصب شود.

  معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: بر این اساس اعتبارات در نظر گرفته شده 100 درصد تخصیص خواهد یافت و در عین حال برای سال 1402 نیز بودجه خوبی برای حل خدمات زیربنایی مسکن مهر در نظر گرفته شد.

  عباسی اضافه کرد: اگر در تخصیص 100درصدی با کسری بودجه مواجه شویم از محل اراضی تجاری برنامه تامین اعتبارات را ادامه خواهیم داد.

  وی درباره گلایه متقاضیان مسکن مهر درباره کمبود مدرسه در سایت مساکن شهر جدید پرند، پاسخ داد: تعداد کثیری مدرسه در سایت‌های مسکن مهر احداث شده است و در صورت گزارش آموزش و پرورش هر جا کمبودی وجود داشته باشد، آمادگی داریم تا از محل اراضی تجاری، مدارس را احداث کنیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی