مدیران خودروعصر اعتبار

خبر خوش مسکنی

تحویل ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن تا آخر امسال

عصر ساختمان- اقبال شاکری در مراسم اختتامیه بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان اظهار کرد: قرار است ۲۰۰ هزار واحد از سالانه یک میلیون واحد نهضت ملی مسکن را تعاونی‌ها بسازند.

تحویل ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن تا آخر امسال
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۷:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از مهر، وی با اشاره به بالا بودن شتاب علی در کشور افزود: توسعه‌ای که آغاز شده، این صنعت را جهانی می‌کند؛ گروه‌های دانش بنیان از نمایندگان مجلس درخواست می‌کنند تا بر دولت در راستای اجرای قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان فشار بیاورند.

    عضو هیئت رییسه کمیسیون عمران مجلس یادآور شد: تفاهمنامه‌ای با شرکت‌های خارجی با محوریت اتاق تعاون ایران امضا شود که این شرکت‌ها بتوانند با همتایان ایرانی خود در تعامل باشند و کمیسیون مشترک برگزار کنند و از پروژه‌های صنعت احداث در کشور که در حال اجراست، بازدید شود و خارجی‌ها به توانمندی‌های شرکت‌های عمرانی و ساخت و ساز ایرانی پی ببرند.

    شاکری با تأکید بر اینکه ظرف 5 تا 6 ماه آینده بخش مهمی از طرح احداث سالانه یک میلیون مسکن در دولت سیزدهم، نهایی می‌شود بیان کرد: 600 هزار واحد از نهضت ملی مسکن تا آخر امسال تحویل داده خواهد شد و یک شوک بزرگ صنعتی به کشور وارد می‌شود.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی