مدیران خودروعصر اعتبار

کارگروه ویژه دولت برای قیمت مسکن

عصر ساختمان- کارگروه تنظیم بازار در نشست امروز خود، مسئولان وزارتخانه‌های صمت، راه و شهرسازی، دادگستری و امور اقتصاد و دارایی را مأمور بررسی راهکارهای اصلاح ساختار بازار مسکن و رفع نابسامانی‌ها در این حوزه کرد.

کارگروه ویژه دولت برای قیمت مسکن
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایرنا، جلسه کارگروه تنظیم بازار، ظهر روز چهارشنبه به ریاست محمد هادی زاهدی وفا معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس‌جمهور برگزار شد.

  در این جلسه که وزرای صمت، راه و شهرسازی، دادگستری و امور اقتصاد و دارایی حضور داشتند، گزارشی از آخرین وضعیت بازار و نوسان قیمت برخی اقلام و کالاها در هفته اخیر ارائه شد.

  در این نشست همچنین نماینده وزارت راه و شهرسازی گزارشی از وضعیت بازار مسکن و نظام عرضه و تقاضا در این بخش ارائه کرد و از تدوین بسته تشویقی این وزارتخانه برای حمایت از بخش مسکن خبر داد.

  در این جلسه بر ضرورت اصلاح ساختار بازار اجاره و فروش مسکن تأکید و مقرر شد کارگروهی با حضور مسئولان وزارتخانه‌های صمت، راه و شهرسازی، دادگستری و امور اقتصاد و دارایی راهکارهای اصلاح ساختار بازار مسکن و رفع نابسامانی‌ها در این حوزه را بررسی و ارائه کند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی