مدیران خودروعصر اعتبار

برق برای پرمصرف‌ها گران‌ می‌شود

عصر ساختمان- مدیرعامل شرکت توزیع برق البرز با اشاره به اینکه مشترکان پرمصرف استان زیاد نیست، گفت: بین ۱۰ تا ۱۵ درصد مشترکین البرزی پرمصرف و مابقی خوش مصرف هستند.

برق برای پرمصرف‌ها گران‌ می‌شود
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، حسن کریمی با اشاره به اینکه تعرفه برق برای مشترکان پرمصرف از ابتدای بهمن ماه سال جاری اجرا خواهد شد، اظهار کرد: از اول بهمن ماه، تعرفه برق برای مشترکینی که میزان مصرف آنها بیش از الگو است، به صورت تصاعدی و پلکانی محاسبه می‌شود.

  وی ادامه داد: بر اساس این طرح، کسانی که مصرف بیشتری دارند باید هزینه‌های نزدیک به قیمت واقعی و یا غیر یارانه‌ای را پرداخت کنند.

  وی توضیح داد: البته پیش بینی شده در این طرح برای مشترکینی که میزان مصرف آن‌ها زیر الگوی کم مصرفی است نیز مشوق هایی لحاظ شود.

  کریمی با اشاره به اینکه مشترکان پرمصرف استان زیاد نیست، گفت: بین 10 تا 15 درصد مشترکین البرزی پرمصرف و مابقی خوش مصرف هستند.

  وی با تاکید بر اینکه قطعا تلاش وزارت نیرو این است که با ایجاد سیاست‌های تشویقی این دسته از مشترکان را به سمت کاهش و مدیریت مصرف سوق دهد، افزود: تعدادی از مشترکان نیز در مرزهای بیش از الگو قرار دارند که می‌توانند با یک سری اقدامات ساده به سرعت میزان مصرف خود را کاهش دهند و به زیر الگوی مصرف منطقه بروند و مشمول این افزایش قیمت نشوند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی