مدیران خودروعصر اعتبار

مهلت ثبت‌نام نهضت ملی مسکن تا ۱۵ دی تمدید شد

عصر ساختمان- معاون وزیر راه وشهرسازی از تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان نهضت ملی مسکن تا ۱۵ دی خبر داد.

مهلت ثبت‌نام نهضت ملی مسکن تا ۱۵ دی تمدید شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایبنا، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان  وزیر راه وشهرسازی گفت: ثبت نام برای  460 شهر که از ابتدا در طرح نهضت ملی مسکن جانمایی شده بودند، همچنان در سایت امکان پذیر است و این ثبت نام 460 شهر برای آخرین بار تا 15 روز  بعد از 30 آذر تمدید می‌شود.

  او ادامه  داد: برای سایر شهرهایی که به مرور به سامانه اضافه شدند 2 ماه مهلت ثبت نام داده می‌شود.

  معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی  اظهار کرد: برای هر شهر از زمان قرار گرفتن در سامانه،  2 ماه مهلت ثبت نام وجود دارد که ممکن است برای برخی از شهرهای 40 روز باقی مانده باشد و ممکن است برای برخی 20 روز که این زمان برای هر شهری متفاوت است.

  محمودزاده بیان کرد: در حال حاضر این آخرین زمان مهلت ثبت نام است و تاکنون بیش از 500 هزار نفر از ثبت نام کنندگان پالایش شده اند. از ابتدای دی ماه به مرور پیامک تایید به متقاضیان واجد شرایط ارسال خواهد شد و افراد باید به اقدام به تکمیل مدارک خود کنند.

  او بیان کرد: تاکنون بیش از 2 میلیون و  130 هزار نفر ثبت نام کرده اند که با توجه به درخواستی که وجود دارد این ثبت نام‌ها همچنان ادامه دارد.

  طرح نهضت ملی مسکن به عنوان طرح ساخت مسکن دولت سیزدهم، با ادغام در طرح اقدام ملی مسکن قصد ساخت چهار میلیون واحد مسکونی برای افراد بدون مسکن را دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی