مدیران خودروعصر اعتبار

وزیر راه:

درج آگهی فروش مسکن «بی‌مبناست»

عصر ساختمان- وزیر راه و شهرسازی درج آگهی فروش مسکن را «بی‌مبنا» خواند و گفت: مسکن جای سرمایه‌گذاری و ورود پول‌های سرگردان نیست.

درج آگهی فروش مسکن «بی‌مبناست»
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، محمد اسلامی در جمع خبرنگاران در سمنان در پاسخ به پرسشی درباره علت مخالفت خود با درج آگهی های فروش مسکن اظهار داشت: درج آگهی فروش مسکن مبنایی ندارد.

  وی با اشاره به توقف چندماهه درج قیمت در آگهی‌های فروش مسکن عنوان کرد: تقریبا چند ماهی است که آرامش نسبی به بازار مسکن حاکم شده و این خواسته وزارت راه و شهرسازی بود که دادستان ورود پیدا کرده و (از انتشار قیمت  در) آگهی‌ها (با موضوع فروش مسکن) جلوگیری کنند.

  وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه منشاء این آگهی‌های فروش مسکن، مالکین نبوده و در واقع واسطه‌ها، عامل انتشار این آگهی‌ها هستند: واسطه‌ها در آگهی‌های فروش مسکت، قیمت‌های بی پایه و اساسی را برای مسکن مطرح می‌کنند که این مهم در جامعه التهاب ایجاد می‌کند.

  اسلامی اضافه کرد: ما به دنبال این هستیم که با قوانین و مقررات مناسبی که در مجلس در حال پیگیری بوده و در هفته جاری آیین‌نامه آن در هیئت دولت به تصویب رسید؛ بتوانیم شرایطی به وجود بیاوریم  که پول‌های سرگردان متقاضیان سرمایه‌گذاری به بازار مسکن وارد نشود.

  وی با بیان اینکه مسکن یک کالای مصرفی برای جامعه تأکید کرد: متقاضیان سرمایه گذاری بهتر است با پول‌های خود در بازارهای دیگر سرمایه‌گذاری کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی