مدیران خودروعصر اعتبار

با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی برگزار شد؛

نشست بررسی مسائل و مشکلات سازندگان پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید هشتگرد

عصر ساختمان- نشست بررسی مسائل و مشکلات سازندگان پروژه‌های مسکن مهر با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی و عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد برگزار شد.

نشست بررسی مسائل و مشکلات سازندگان پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید هشتگرد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از ایلنا، احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر در نشست بررسی مسائل و مشکلات سازندگان پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید هشتگرد، اظهار داشت: در زمان حاضر نزدیک به 100 هزار واحد مسکن مهر در مراحل نهایی تحویل است که باید به آن توجه شود به هر طریق ممکن قانونی پروژه‌ها تکمیل و نهایتا پرونده مسکن مهر بسته شود.

  اصغری مهرآبادی با بیان اینکه ذره ای از حق پیمانکاران نباید ضایع شود، گفت: اولویت ما ساخت و تکمیل پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر  بوده زمان برای ما بسیار با اهمیت است و باید هر چه سریعتر پرونده مسکن مهر در همین دولت بسته شود.

  وی همچنین از مسئولان شرکت عمران خواست که متقاضیان مسکن مهر با آورده زیر 15 میلیون تومان را از سامانه حذف و واحدهای شان را تعیین تکلیف کنند.

  در نشست بررسی مسائل و مشکلات سازندگان پروژه‌های مسکن مهر پیمانکاران پروژه‌های مسکن مهر 1697 واحدی انوشه، 620 واحدی جنوب سازه (بنیان بنای استوار)، 680 واحدی کلبه سازان، 699 واحدی سهندسازان هر یک مسائل و مشکلات خود را بیان کرده و مقرر شد هر چه سریعتر موانع  پیش رو، طبقه بندی و راهکار قانونی ارائه تا در حداقل زمان معضلات کاسته شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی