مدیران خودروعصر اعتبار

نخستین عرضه ملک وزارت دفاع، نهم آذرماه

همه افراد امکان خرید ملک در بورس کالا را دارند

عصر ساختمان- حمیده صادقی، کارشناس معاملات کالایی با اشاره به عرضه اولین ملک وزات دفاع در بورس کالا در تاریخ نهم آذر ماه گفت: همه افراد امکان خرید املاک در بورس کالا را دارند که البته با مراجعه به کارگزاران رسمی بورس و دریافت کد معاملاتی، امکان شرکت در حراج و خرید را پیدا می کنند.

همه افراد امکان خرید ملک در بورس کالا را دارند
نسخه قابل چاپ
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از کالاخبر، حمیده صادقی در توضیح چگونگی اطلاع از مشخصات محصولات در بورس کالا گفت: هر محصولی که در بورس‌کالا عرضه می‌شود اطلاعات آن در روز معاملاتی قبل در سایت بورس کالا قسمت اطلاعیه‌ها قابل مشاهده است. در خصوص عرضه املاک با توجه به وجود زمان برای بازدید ملک و ارزیابی خریداران، اطلاعیه زودتر منتشر می شود که در همین زمینه وزارت دفاع اولین عرضه املاک خود در بورس کالا را نهم آذرماه تجربه می کند.

    صادقی همچنین بیان کرد: علاوه بر سایت بورس‌کالا افراد می‌توانند اطلاعات را از شبکه کارگزاران به صورت جامع و کامل دریافت کنند و آمار معاملات را نیز بعد از روز معاملاتی در سایت بورس کالا می‌توانند، بررسی کنند.

    این کارشناس بورس کالا در پایان به کشاورزان در رابطه با بهبود وضعیت بازار زعفران نوید داد که باتوجه به معاملات چند روز اخیر، چشم انداز بازار مثبت تلقی‌می‌شود و علت استقبال نکردن از عرضه فیزیکی زعفران در تالار بورس کالا را حضور در فصل زعفران دانست و گفت: زعفرانی که به صورت فیزیکی عرضه شد به علت اینکه زعفران سال گذشته بود، مشتری نداشت؛ اما زعفران امسال خریدار زیادی دارد.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی