مدیران خودروعصر اعتبار

۲۰۰ هزار مددجوی کمیته امداد مستاجرند

عصر ساختمان- رئیس کمیته امداد با بیان اینکه ساخت ۴۳ هزار واحد مسکن برای مددجویان سراسر کشور از ابتدای سال جاری آغاز شده است، گفت: از این تعداد ۱۲ هزار و ۵۰۰ واحد تکمیل و به مددجویان واگذار شده است.

۲۰۰ هزار مددجوی کمیته امداد مستاجرند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، سیدمرتضی بختیاری در مراسم تحویل 115 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد در شهرستان دهلران گفت: ساخت 43 هزار واحد مسکونی برای خانواده‌های تحت حمایت در سال جاری با همکاری کمیته امداد، سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن آغاز شده و امیدواریم در ماه‌های آتی تمام این واحدها به مددجویان تحویل شود.

  وی ادامه داد: طی ماه‌های اخیر 12 هزار و 500 واحد از این منازل به اتمام رسیده و تحویل مددجویان شده است و امیدواریم مابقی واحدهای مسکونی در ماه‌های آتی به خانواده‌های تحت حمایت تحویل شود.

  رئیس کمیته امداد ارائه مسکن مناسب به همه مددجویان را از ماموریت‌های اصلی این نهاد دانست و خاطرنشان کرد: حدود 219 هزار خانواده تحت حمایت کمیته امداد مستاجر بوده و فاقد مسکن هستند و برنامه داریم تمام این مددجویان با اولویت خانواده‌های ایتام و خانواده‌های سه نفر به بالا را خانه‌دار کنیم.

  بختیاری به تحویل 115 واحد مسکن به مددجویان در دهلران اشاره کرد و گفت: با این اقدام و با همکاری بنیاد مسکن، مددجوی بدون مسکن در این شهرستان نداریم.

  به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، وی با تقدیر از کمک‌های خیران به کمیته امداد در حوزه مسکن‌سازی اظهار کرد: ساخت 2 هزار واحد مسکن طی ماه جاری در استان ایلام آغاز شده که با اولویت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در شهرهای بالای 25 هزار نفر واگذار می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی