مدیران خودروعصر اعتبار

ورود کمیسیون عمران مجلس به ساماندهی آشفته بازار اجاره بها

عصر ساختمان:سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از نابسامانی بازار اجاره بها از ورود کمیسیون متبوعش برای ساماندهی این بازار خبرداد.

ورود کمیسیون عمران مجلس به ساماندهی آشفته بازار اجاره بها
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان » به نقل از خبرگزاری خانه ملت، صدیف بدری ،با اشاره به نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات و داغ شدن بازار اجاره بها، گفت:باید نقش نظارت در تنظیم بازاراجاره بها تقویت شود.

  نماینده مردم اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه مجلس بر نرخ گذاری های مسکن و اجاره بها حساس است،افزود:با داغ شدن بازار اجاره بها ،باید جلوی نرخ گذاری های سلیقه ای گرفته شود.

  این نماینده مردم درمجلس دهم،با بیان اینکه کمیسیون عمران مجلس در تلاش برای قاعده مندکردن نرخ اجاره بها است،تصریح کرد:به طور حتم در هفته آتی با حضور وزیر راه و شهرسازی معضل مسکن و اجاره بها درکشور را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  وی با تاکید براینکه باید با داشتن قانونی مدون از نرخ های نجومی در بحث مسکن و اجاره بها جلوگیری شود،گفت:عزم کمیسیون عمران مجلس دراین باره با برگزاری نشست های مستمر،راسخ است.

  بدری با اشاره به برخی اخبار مبنی براحتمال رشد قیمت مسکن در ماه های آتی،افزود:درحال حاضر نرخ مسکن بیش ازحد متعارف بوده و اجازه افزایش بیش از این داده نمی شود.

  وی ادامه داد:باید حباب قیمتی مسکن شکسته شده و این مهم از سوی کمیسیون عمران مجلس به جد پیگیری خواهد شد.

  سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ایجاد ثبات قیمتی در بحث مسکن ضرورتی است که باید دولت در دستور کار خود لحاظ کند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی