مدیران خودروعصر اعتبار

با انعقاد تفاهمنامه‌ همکاری؛

ساخت ۲۱۵۰۰ واحد مسکونی برای کم‌درآمدها کلید خورد

عصر ساختمان- آیین امضای تفاهمنامه ساخت ۲۱ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی میان شرکت بازآفرینی شهری ایران و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برگزار شد.

ساخت ۲۱۵۰۰ واحد مسکونی برای کم‌درآمدها کلید خورد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایلنا، مهدی عبوری، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و علی‌‌اکبر محرابیان، رئیس هیات‌مدیره شرکت توسعه‌‌گران عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، روز یکشنبه، سی‌ام تیرماه با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای بر ساخت 21 هزار و 500 واحد مسکونی توافق کردند.

  موضوع این تفاهمنامه، احداث 50 هزار واحد مسکونی برای گروه‌های کم‌‌درآمد است که بر اساس آن شرکت بازآفرینی شهری ایران در اجرای قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن مصوب 25 اردیبهشت 1387و آیین‌‌نامه اجرایی آن نسبت‌‌به در اختیار قرار دادن اراضی در اختیار خود برای ساخت 21 هزار و 500 واحد مسکونی به شرکت توسعه‌‌‌گران عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به‌عنوان کارگزار اقدام می‌کند.

  همچنین بر اساس این تفاهمنامه، کلیه متقاضیان واحدهای مسکونی مورد این تفاهم‌نامه از طریق شرکت بازآفرینی شهری ایران و سامانه طرح اقدام ملی مسکن به کارگزار معرفی خواهد شد.

  این مراسم در حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و جمعی از معاونان وی در ستاد مرکزی وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی