مدیران خودروعصر اعتبار

معاون وزیر راه و شهرسازی:

معرفی ۸۰ هزار متقاضی وام اجاره به بانک

عصر ساختمان- معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۴۰۰ هزار نفر از متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه اجاره مدارک خود را در سایت اقدام ملی بارگذاری کرده‌اند گفت: تا روز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۸۰ هزار نفر تایید و به بانک معرفی شدند.

معرفی ۸۰ هزار متقاضی وام اجاره به بانک
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، محمود محمودزاده اظهار کرد: برای دریافت تسهیلات کمک ودیعه اجاره یک میلیون و 700 هزار نفر مشمول شدند که تا روز چهارشنبه 400 هزار نفر از این تعداد مدارک خود را در سامانه اقدام ملی به نشانی tem.mrud.ir بارگزاری کردند. از این تعداد تاکنون بر اساس استعلامات صورت گرفته 80 هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند که سریعاً به بانک معرفی می شوند. استعلام سایر متقاضیان در حال انجام است.

  وی افزود: مهلت ثبت نام جدید برای دریافت وام اجاره به اتمام رسیده اما کسانی که درخواست داده‌اند باید نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

  معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حدود 380 هزار نفر از متقاضیان تسهیلات مرابحه خرید کالا و خدمات یا همان تسهیلات اجاره از افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند گفت: با توجه به این تعداد هم اکنون حدود 800 هزار متقاضی موثر داریم.

  به گفته محمود زاده، سازمان بهزیستی تاکنون 6500 نفر را برای دریافت تسهیلات اجاره معرفی کرده است.

  وی تصریح کرد: بیش از 12 هزار و 300 کاربر بانکی در شعب مختلف بانک های سراسر کشور آماده خدمات دهی به متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه اجاره هستند. در این خصوص هر چقدر که متقاضیان زودتر نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند زودتر به بانک معرفی می‌شوند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی