مدیران خودروعصر اعتبار

اطلاعات متقاضیان ودیعه مسکن فردا به بانک مرکزی ارسال می‌شود

عصر ساختمان- طبق پیگیری‌ها از وزارت راه و شهرسازی، اطلاعات متقاضیان وام ودیعه مسکن فردا به بانک مرکزی ارسال خواهد شد.

اطلاعات متقاضیان ودیعه مسکن فردا به بانک مرکزی ارسال می‌شود
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی در واکنش به اینکه هنوز اطلاعات متقاضیان وام ودیعه مسکن به بانک مرکزی ارسال نشده است، گفت: تلاش می کنیم تا قبل از 21 مرداد اطلاعات متقاضیان را به بانک مرکزی بدهیم و با توجه به آنکه تمامی اطلاعات و بررسی ها در حال انجام است، بنابراین به زودی تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت می شود.

  محمودزاده اضافه کرد: بانک مرکزی به سامانه وزارت راه و شهرسازی متصل است و امیدواریم هرچه سریعتر پالایش اطلاعات متقاضیان انجام شود.

  معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: اطلاعات اولین گروه های اطلاعاتی به بانک ارسال شده است و هم اکنون 19 بانک و موسسه اعتباری مسئولیت پرداخت این تسهیلات را برعهده دارند به طوری که 2 موسسه اعتباری و 17 بانک این تسهیلات را پرداخت خواهند کرد.

  او بیان کرد: سهمیه هر بانک و هر فرد مشخص شده و با توجه به آنکه تمامی بانک ها و موسسات به سایت Tem.mrud.ir متصل هستند با استفاده از اطلاعات این سامانه می توانند اقدام به پرداخت تسهیلات کنند.

  محمود زاده تصریح کرد: پالایش و آنالیز این اطلاعات کاملاً علمی و سیستماتیک است و میزان سهم هر شهر و فرد مشخص شده است.

  معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان تاکید کرد: سعی خواهیم کرد پرداخت تمامی تسهیلات را تا پایان مرداد و ابتدای شهریور ماه به مرحله  اجرایی برسانیم.

  صبح امروز عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی از عدم ارسال اطلاعات متقاضیان به بانک مرکزی گلایه کرده بود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی