مدیران خودروعصر اعتبار

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس خبر داد؛

طرح دو فوریتی ساماندهی بازار مسکن روز چهارشنبه به هیات رئیسه ارائه می‌شود

عصر ساختمان- سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از نهایی شدن طرح دو فوریتی ساماندهی بازار مسکن به منظور تحقق جهش تولید با استفاده از رونق ساخت و ساز در مسکن شهری و روستایی تا روز چهارشنبه خبر داد.

طرح دو فوریتی ساماندهی بازار مسکن روز چهارشنبه به هیات رئیسه ارائه می‌شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از ایسنا، سید البرز حسینی ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون بحث مربوط به طرح ساماندهی بازار مسکن ادامه داشت و مطالبی که در جلسات گذشته نیز مورد بررسی قرار گرفته بود دنبال شد.

  وی در ادامه با بیان اینکه کمیسیون سه محور را در خصوص هدف گذاری برای ساخت یک میلیون مسکن در سال دنبال کرده است، اظهار کرد: بحث اول مربوط به تامین زمین ارزان بود که هفته گذشته با پیگیری‌های صورت گرفته و جلسات قرار شد تا وزارت جهاد کشاورزی زمین‌های حوالی شهرها را در اختیار وزارت راه و شهرسازی برای ساخت مسکن قرار دهد.

  نماینده مردم خدابنده در مجلس یازدهم تصریح کرد: بحث دوم مربوط به تامین منابع مالی بود که در جلسه امروز با حضور نمایندگان بانک مرکزی، مرکز پژوهش ها و وزارت راه و شهرسازی در خصوص ارائه تسهیلات ارزان قیمت با تشکیل صندوق مسکن و مکانیزم آن بحث شد.

  سخنگوی کمیسیون عمران ادامه داد: بحث سوم مربوط به تامین مصالح ارزان قیمت بود که مورد بررسی قرار گرفت.

  حسینی اظهار داشت: نام این طرح دو فوریتی، ساماندهی بازار مسکن به منظور تحقق جهش تولید با استفاده از رونق ساخت و ساز در مسکن شهری و روستایی است گه ان شاءالله در جلسه روز سه شنبه نهایی و روز چهارشنبه تحویل هیات رئیسه می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی