عصر اعتبار

در گنبدکاووس انجام شد

افتتاح سیزدهمین مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی گلستان

عصر ساختمان- سیزدهمین مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی گلستان در شهرستان گنبدکاووس با حضور مسؤولان استانی و دستگاه‎های اجرایی شهرستان گنبدکاووس به بهره‎برداری رسید.

افتتاح سیزدهمین مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی گلستان
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از فارس، یاسر ابراهیمی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان درخصوص افتتاح مجتمع خدماتی- رفاهی بین راهی «طاطار» در شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه موافقت اصولی مجتمع خدماتی- رفاهی بین راهی در استان گلستان از سوی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌ها صادر می‎شود، خاطرنشان کرد: براساس قانون تمامی ساخت و سازهای حاشیه جاده‎ها باید 100 متر به اضافه حریم راه در شریان‎های اصلی در نظر گرفته شود، اما مجتمع خدماتی- رفاهی از این قانون مستثنی است.

  وی با بیان اینکه فاصله 15 متری به اضافه حریم راه برای ساخت و ساز مجتمع‎های خدماتی- رفاهی بین راهی در استان در نظر گرفته می‎شود، تصریح کرد: این استثنا در قانون از آن جهت است که مجتمع خدماتی- رفاهی بین راهی به عنوان اجزای راه‎ها در راستای افزایش امنیت سفر، محل استراحت رانندگان و خدمات‎دهی به مترددین جاده‎ای مثمرثمر است.

  کارشناس بازرگانی و امور مجتمع‎های حمل و نقل و پایانه‎های استان گلستان درخصوص افتتاح سیزدهمین مجتمع خدماتی- رفاهی بین راهی استان گلستان گفت: این مجتمع خدماتی- رفاهی در کیلومتر دو جاده گنبدکاووس به مینودشت واقع شده که دارای 7 هزار مترمربع مساحت است.

  11 مجتمع خدماتی، رفاهی بین راهی در استان گلستان در حال ساخت است

  ابراهیمی خاطرنشان کرد: 11 مجتمع خدماتی، رفاهی بین راهی در استان گلستان در حال ساخت است و همچنین 10 مجتمع خدماتی- رفاهی در مرحله اخذ استعلام‎ها هستند که با بهره‎برداری رسیدن این مجتمع‎های خدماتی- رفاهی مشکلی در بحث خدمات به مترددین و مسافران  در گلستان نخواهیم داشت.

  وی ابراز داشت: مجتمع خدماتی- رفاهی بین راهی «طاطار» با سرمایه بالغ بر 11 میلیارد و 500 میلیون ریال توسط بخش خصوصی به بهره‎برداری رسیده است و اداره کل حمل و نقل و پایانه‎های استان گلستان در راستای کمک به سرمایه‎گذار این مجتمع برای احداث رمپ ورودی و خروجی و تابلو‎های شناسایی مسیر این مجتمع خدماتی- رفاهی در بین جاده 3 میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه کرده است.

  کارشناس بازرگانی امور مجتمع‎های پایانه‎های حمل و نقل استان گلستان بیان داشت: مجتمع خدماتی- رفاهی بین راهی طاطار شهرستان گنبدکاووس از آبان ماه سال 1387 موافقت اصولی خود را از اداره کل پایانه‎های استان گلستان اخذ کرده و ساخت و ساز این مجتمع خدماتی- رفاهی از مهر ماه سال 1389 آغاز شده و در خردادماه سال جاری توانسته مجوز بهره‎برداری را کسب کند.

  ابراهیمی با بیان اینکه این مجتمع خدماتی- رفاهی 10 نفر ظرفیت اشتغالزایی دارد، گفت: این مجتمع دارای بخش اداری، جایگاه سوخت بنزین و گازوییل، خدمات خودرویی، سوپرمارکت، نمازخانه، واحد کمک‎های اولیه، پارکینگ و سرویس بهداشتی است.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  رویداد ها در یک نگاه
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
  • سنگ و معادن
  • عصر ساختمان
  • رنگ دکوراسیون
  • توکیو
  • V-RAY
  • آتش نشانی و ایمنی شهری
  • عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۴ روز پیش
  آرشیو