مدیران خودروعصر اعتبار

تمدید ثبت نام متقاضیان گروه دوم مسکن ملی ۱۷ استان تا فردا

عصر ساختمان- معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با اعلام تلاش برای رفع اختلال در سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی در اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان گروه دوم طرح اقدام ملی ۱۷ استان تا ساعت ۲۴ فردا ۲۱ اسفند خبر داد.

تمدید ثبت نام متقاضیان گروه دوم مسکن ملی ۱۷ استان تا فردا
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از فارس، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ثبت نام گروه دوم مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن  تا ساعت 24 فردا 21 اسفند خبر داد.

  در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع متقاضیان گروه دوم ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در استان‌های (ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، قزوین،کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، یزد، لرستان، هرمزگان، همدان، مازندران، گیلان و گلستان) ، می‌رساند که زمان ثبت نام طرح اقدام ملی در این استان‌ها تا ساعت تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 21 اسفند تمدید شده است.

  همچنین در این اطلاعیه تصریح شده است: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده برای ثبت نام از طریق پیامک، ضرورتی به حضور در کافی‌نت‌ها برای ثبت نام وجود ندارد. و متقاضیان برای ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن، صرفاً از طریق سامانه طرح اقدام ملی به نشانی tem.mrud.ir و یا سامانه پیامکی، اقدام کنند.

  معاونت مسکن  و ساختمان وزارت راه وشهرسازی همچنین اعلام کرد: جهت رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، آن دسته از متقاضیان استان‌های فوق‌الذکر که به هر دلیل امکان استفاده از رایانه شخصی در منزل را ندارند می‌توانند از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 21 اسفند 98 از طریق تلفن همراه شخصی خود و با ارسال پیامک کد ملی سرپرست خانوار به  سر شماره‌ای که متعاقباً اعلام می‌شود، نسبت به ثبت نام اولیه در طرح، اقدام کنند. بدیهی است ثبت‌نام نهائی از این متقاضیان پس از رفع بیماری کرونا و با اطلاع‌رسانی قبلی، از طریق سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به آدرس (tem.mrud.ir) انجام می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی