مدیران خودروعصر اعتبار

بلاتکلیفی ثبت نام استان تهران

ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن ۱۷ استان تمدید شد

عصر ساختمان- معاونت مسکن و ساختمان از تمدید زمان ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن ۱۷ استان خبر داد. پیش از این مدیرکل راه و شهرسازی تهران از آغاز ثبت نام طرح مذکور در این استان خبر داده بود.

ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن ۱۷ استان تمدید شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با اعلام تلاش برای رفع اختلال در سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی در اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان گروه دوم طرح اقدام ملی 17 استان تا ساعت 24 فردا 21 اسفند خبر داد.

  در اطلاعیه این معاونت آمده است: « به اطلاع متقاضیان گروه دوم ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در استان‌های (ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، قزوین، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، یزد، لرستان، هرمزگان، همدان، مازندران، گیلان و گلستان) ، می‌رساند که زمان ثبت نام طرح اقدام ملی در این استان ها تا ساعت تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ  21 اسفند تمدید شده است.

  با توجه به تمهیدات اندیشیده شده برای ثبت نام از طریق پیامک، ضرورتی به حضور در کافی‌نت ها برای ثبت نام وجود ندارد. و متقاضیان برای ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن، صرفاً از طریق سامانه طرح اقدام ملی به نشانی tem.mrud.ir و یا سامانه پیامکی، اقدام کنند.»

  این در حالی است که ساعاتی پیش مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن استان تهران از 10 صبح فردا چهارشنبه خبر داده و گفته بود: ثبت نام این دوره بدون محدودیت در ظرفیت انجام می شود.

  رضا نگهبان افزود: متقاضیان مرحله دوم ثبت نام طرح ملی مسکن استان تهران می توانند از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 21 اسفند تا ساعت 24 پنج شنبه 22 اسفند ماه با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن به آدرس tem.mrud.ir نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند.

  وی با بیان این که ثبت نام این مرحله بدون محدودیت در ظرفیت، افزود: به این لحاظ همشهریان استان تهران نگرانی و دلهره ای نداشته باشند.

  وی افزود: پس از اتمام ثبت نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط استفاده از طرح، متقاضیان نهایی به لحاظ شاخص هایی همچون تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار، مدت زمان ازدواج و .... اولویت بندی و انتخاب خواهند شد. ن

  مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران تاکید کرد: افرادی که در مرحله اول ثبت نام کرده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط دریافت کرده اند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می توانند در این مرحله ثبت نام کنند.

  نگهبان گفت: متقاضیانی که نسبت به عدم احراز شرایط در مرحله اول ثبت نام اعتراض کرده اند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و در فرآیند قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می گیرند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • شماره ۱۷ و ۱۸
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو