مدیران خودروعصر اعتبار

عضو هیات‌مدیره شرکت عمران پرند:

تشکیل پرونده ۱۳۰۰ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن

عصر ساختمان- عضو هیات‌مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند با اشاره به تشکیل پرونده ۱۳۰۰ متقاضی مرحله اول طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در پرند، سهمیه مرحله دوم این شهر جدید از طرح اقدام ملی مسکن را هفت هزار و ۹۰۰ واحد، اعلام کرد.

تشکیل پرونده ۱۳۰۰ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایلنا، پدرام صمیمی‌فر، عضو هیئت‌مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند با اشار به معرفی 9 هزار و 460 متقاضی تایید صلاحیت‌شده توسط معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی به این شرکت، گفت: به محض اعلام اسامی این افراد، ما از 16 بهمن‌ماه نسبت‌به افتتاح یک کارگزاری مجزا و مستقل برای متقاضیان این طرح اقدام کردیم و تمام تجهیزات لازم را به این منظور تدارک دیدیم تا بتوانیم بهترین خدمات به متقاضیان این طرح ارائه کنیم.

  وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و صدور دستورالعمل‌های ارائه‌شده توسط وزارتخانه‌های بهداشت و راه و شهرسازی، مجبور شدیم مراکز تجمع از جمله کارگزاری‌ طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن را موقتا تعطیل کنیم. اما از 16 بهمن تا پنجم اسفندماه و پیش از تعطیلی کارگزاری، هزار و 800 متقاضی به ما مراجعه کردند که از این تعداد 1300 متقاضی، پرونده خود را تشکیل دادند.

  عضو هیئت‌مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند، عنوان کرد: به‌محض این‌که مشکلات برطرف شود و سایه این ویروس شوم از کشور کوتاه شود و شرایط به حال عادی بازگردد، سایر اقدامات انجام خواهد شد.

  وی گفت: در همین فاصله وزارتخانه نسبت‌به ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن اقدام کرده است و در این مرحله سهمیه پرند هفت هزار و 900 نفر تعیین شده و پس از انجام ثبت‌نام این افراد و پالایش واجدان صلاحیت، نسبت به تکمیل پرونده این افراد اقدام خواهیم کرد.

  صمیمی‌فر افزود: بر اساس دستورالعملی که وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده است، متقاضیان تاییدصلاحیت‌شده طرح اقدام ملی باید نسبت‌به افتتاح حساب انسدادی در بانک مسکن به‌عنوان بانک عامل، اقدام شود و متقاضیان از زمان افتتاح حساب 15 روز مهلت دارند تا نسبت‌به واریز مرحله اول وجوه طرح که در حدود 40 میلیون تومان(به جز قیمت زمین) اقدام کنند تا وارد پروسه اجرایی شویم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی