مدیران خودروعصر اعتبار

ثبت‌نام ۹۲۷۶۳ متقاضی ۵ استان در طرح ملی مسکن

عصر ساختمان- معاونت مسکن و ساختمان با اعلام پایان ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن ۵ استان از مشارکت ۹۲۷۶۳ نفر در این مرحله خبر داد.

ثبت‌نام ۹۲۷۶۳ متقاضی ۵ استان در طرح ملی مسکن
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از تسنیم، بر اساس اعلام دفتر اقتصاد مسکن در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان و البرز 92763 نفر در مرحله دوم طرحل ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند که نتایج پالایش آن اعلام خواهد شد.

  بر این اساس در استان اصفهان 33 هزار و 682 نفر، در استان آذربایجان غربی 20 هزار و 148 نفر، در استان آذربایجان‌شرقی 17 هزار و 848 نفر، در استان البرز 11 هزار و 939 نفر و در استان اردبیل 9هزار و 146  نفر ثبت‌نام کردند.

  از ساعت 10 صبح امروز نیز مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی مسکن 17 استان و 173 شهر آغاز شده است.

  متقاضیان گروه دوم ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در شهر‌های دارای ظرفیت ثبت‌نام در استان‌های ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، قزوین، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، یزد، لرستان، هرمزگان، همدان، مازندران، گیلان و گلستان می‌توانند از ساعت 10 صبح امروز تا ساعت 24 روز سه‌شنبه 98/12/20 با مراجعه به سامانه ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن (به‌آدرس tem.mrud.ir) نسبت به ثبت‌نام در این طرح اقدام نمایند.

  همه متقاضیان ثبت‌نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن می‌توانند در ظرف زمانی فوق با مراجعه به سامانه بدون محدودیت در ظرفیت، ثبت‌نام نمایند. همچنین پس از اتمام زمان ثبت‌نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط استفاده از طرح، متقاضیان نهائی با لحاظ شاخص‌هائی همچون تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار، مدت زمان ازدواج و...، اولویت‌بندی و انتخاب می‌‌شوند. افرادی که در مرحله اول، ثبت‌نام و به‌عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده‌اند چنانچه در بازه زمانی اعلام‌شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام نمایند.

  متقاضیانی که نسبت به عدم احراز شرایط در مرحله اول ثبت‌نام اعتراض نموده‌اند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارند و در فرایند قبلی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می‌گیرند. در شهرهایی که در مرحله اول و دوم ثبت‌نام قرار نداشته‌اند، در صورت تأمین زمین در مراحل بعدی در این شهر‌ها نیز ثبت‌نام صورت خواهد پذیرفت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • شماره ۱۷ و ۱۸
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
    آرشیو