مدیران خودروعصر اعتبار

سوله های مدیریت بحران قابلیت تبدیل به مراکز بهداشتی_ درمانی را ندارد

عصر ساختمان- نوری گفت: از سوله های مدیریت بحران شهرداری تهران می توان به عنوان انبار یا استراحت گاه استفاده کرد.

سوله های مدیریت بحران قابلیت تبدیل به مراکز بهداشتی_ درمانی را ندارد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، زهرا صدر اعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در تشریح آخرین وضعیت سوله های مدیریت بحران شهرداری تهران گفت: سوله‌های مدیریت بحران شهرداری تهران با هدف استفاده در زمان بحران طراحی و ساخته شد و پراکندگی آن‌ها نیز به گونه‌ای است که در تمامی مناطق 22 گانه پایتخت تعدادی از آن ها وجود دارد.

  رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران افزود: به دلیل آن‌که مراکز ورزشی شهرداری تهران با شیوع کرونا در پایتخت تعطیل شده اند،  تمامی سوله‌های مدیریت بحران شهرداری تهران آماده استفاده  در جهت مقابله با بحران کروناست و عملیات ضد عفونی آن‌ها نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن با هماهنگی وزارت بهداشت انجام می‌شود.

  نوری تصریح کرد: در توافقی که بین دستگاه‌های مدیریت شهری انجام شد قرار است سوله‌های مدیریت بحران با نظر وزارت بهداشت برای هرگونه کاربری تجهیز و مورد  استفاده قرار گیرد.

  او ادامه داد: به طور حتم نمی‌توان از سوله‌های مدیریت بحران شهرداری تهران به عنوان مراکز بهداشتی و درمانی استفاده کرد، اما این امکان وجود دارد که با کاربری مانند انبار یا استراحت گاه مورد استفاده دستگاه‌های مسئول در مقابله با ویروس کرونا قرار گیرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی