مدیران خودروعصر اعتبار

در مورد تسهیلات پرداخت قبوض هنوز تصمیم گیری نشده است

عصر ساختمان-معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت نیرو گفت: درباره نحوه پرداخت قبوض آب و برق در شرایط فعلی هنوز تصمیمی گرفته نشده است و مشترکان همچون سابق باید قبوض خود را پرداخت کنند.

در مورد تسهیلات پرداخت قبوض هنوز تصمیم گیری نشده است
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایسنا، محسن بختیار با بیان این که با شرکتهای مادر آب و برق مذاکراتی داشته ایم تا در این باره نسبت به مشترکان سختگیری نکنند، اظهار کرد: نمی توان اعلام کرد که کلا هزینه آب و برق پرداخت نشود اما برای اعمال ملاحظه مذاکراتی صورت گرفته است.

  وی با بیان اینکه هنوز در مورد این مساله تصمیم گیری نشده است اما به محض اخذ تصمیم این موضوع را اطلاع رسانی خواهیم کرد، گفت: در سریع ترین زمان در مورد این موضوع تصمیم گیری و جزییات آن را بازگو خواهیم کرد.

  مدارا با مشترکان آب و برق درباره قبوض

  رضا اردکانیان - وزیر نیرو - نیز به تازگی درباره پرداخت قبوض آب و برق، از ابلاغ وزارت نیرو به همه شرکتهای آب و برق در سراسر کشور برای رعایت حداکثر مدارا تا پایان اردیبهشت‌ماه با مشترکانی که کسب و کار آن‌ها به دلیل شرایط کنونی کشور با محدودیتهایی مواجه شده؛ به‌ویژه کسانی که در پرداخت قبوض و تعهدات خود مشکلاتی دارند، خبر داد.

  وی درباره پرداخت حق انشعاب هم افزود: پرداخت حق انشعاب‌های جدید، تقسیط و به کسانی که در پرداخت قبوض مشکل دارند تا پایان اردیبهشت مهلت داده می‌شود.

  به گفته اردکانیان، صنعت آب و برق، برای توسعه برنامه‌های خود امروز به میزان زیادی متکی به این درآمدهاست که اگر با توقف مواجه شود نقش منفی در خدمات‌رسانی خواهد داشت و ما نمی‌خواهیم این آسیب به مشترکان وارد شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی