مدیران خودروعصر اعتبار

کرمی محمدی خبر داد؛

تشکیل ۵ کارگروه مقابله با کرونا ویروس در شهرداری تهران

عصر ساختمان- رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران از تشکیل ۵ کارگروه مقابله با کرونا ویروس در شهرداری تهران به سرپرستی سازمان مدیریت بحران شهرداری خبر داد.

تشکیل ۵ کارگروه مقابله با کرونا ویروس در شهرداری تهران
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایلنا، رضا کرمی محمدی در نشست خبری که به صورت مجازی برگزار شد، درباره اقدامات شهرداری تهران برای مقابله با کرونا ویروس گفت: بعد از تاریخ یک اسفندماه که وزارت بهداشت رسما از شهرداری تهران درخواست کردتا وارد موضوع مقابله با ویروس کرونا شود،‌ شهرداری تهران همراه با معاونین جلسه‌ای را به همراه سایر اداراتی که اقدامات را از قبل انجام دادند،‌تشکیل و همراه با نمایندگان وزارت بهداشت و اعلام کردند که شهرداری باید به طور ویژه وارد مساله مبارزه با ویروس کرونا شود.

  او ادامه داد: پس از این جلسه کارگروهی تشکیل شد که در آن علاوه بر مدیران شهرداری نمایندگان دادگستری، سازمان پدافند غیرعامل، وزارت بهداشت و نیروی انتظامی و اورژانس و سایر ارگان‌های مرتبط با این موضوع نیز حضور داشتند و هماهنگی‌های اولیه انجام شد.

  کرمی محمدی تصریح کرد: بعد از اینکه شهرداری وارد موضوع مقابله باکرونا شد در شهر تهران آمادگی به نسبت قبل بالا رفت. همچنین براساس تصمیم شهردار تهرانحکم هماهنگی و مقابله با کرونا ویروس از سوی آقای حناچی برعهده سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران قرار گرفت و مدیران  شهرداری تهران که از گذشته نیز کار خود را شروع کرده بودند در پروسه جدید در  5 کارگروه تقسیم بندی شدند.

  او تصریح کرد: این 5 کارگروه شامل کارگروه اطلاع رسانی‌،کارگروه توزیع و تامین اقلام و ارزاق عمومی، کارگروه بهداشت محیط و پسماند،‌ کارگروه مشارکت مردمی و کارگروه بودجه و پشتیبانی و منابع انسانی هستند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی