مدیران خودروعصر اعتبار

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خبر داد؛

حمایت شهرداری تهران از دوچرخه‌های اشتراکی

عصر ساختمان- حجت گفت: فعالیت شرکت دوچرخه‌های اشتراکی به دلیل حمایت نشدن از سوی شهرداری تهران متوقف شده بود که هم اکنون دوباره فعالیت خود را از سرگرفته است.

حمایت شهرداری تهران از دوچرخه‌های اشتراکی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران اظهار کرد: دوچرخه سواری در شهر تهران به صورت اشتراکی هزینه بالایی دارد.

  سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه متوسط هزینه دوچرخه سواری در تهران شاید برای هر نیم ساعت حدود 4 تا 5 هزار تومان باشد، گفت: در حال حاضر دوچرخه‌های اشتراکی در ازای هر نیم ساعت 1500 تومان  شارژ می‌شوند.

  او افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته شرکت‌هایی که در زمینه دوچرخه اشتراکی کار می‌کنند، از حمایت‌های شهرداری برخوردار می‌شوند و باید بتوانند خدمات خود را با قیمتی کمتر در اختیار مردم قرار دهند.

  سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به توقف فعالیت این دوچرخه‌ها، افزود: فعالیت شرکت‌ دوچرخه‌های اشتراکی به دلیل حمایت نشدن از سوی شهرداری متوقف شده بود که هم اکنون با حمایت شهرداری فعال شدند.

  او گفت: شهرداری تهران یارانه سنگینی را برای حمل و نقل عمومی مانند مترو و اتوبوس‌های شرکت واحد تخصیص می‌دهد و قیمتی که مردم پرداخت می‌کنند بسیار کمتر از هزینه‌ تمام شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی