مدیران خودروعصر اعتبار

مظاهریان در بازدید از پروژه های منطقه ١٩تاکید کرد:

اولویت اجرای پروژه های خرد محله ای با هدف افزایش کیفیت زندگی

عصر ساختمان- معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا شهرداری تهران با همراهی شهردار، معاونین و مدیران شهرداری منطقه ١٩ از تعدادی از پروژه های این منطقه بازدید کردند.

اولویت اجرای پروژه های خرد محله ای با هدف افزایش کیفیت زندگی
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از مهر، در این بازدید حامد مظاهریان با اشاره به اختصاص بودجه قابل توجهی به پروژه‌های خرد مقیاس که بخش عمده ای از آنها ویژه مناطق جنوبی است بیان کرد: هدف از اجرای این پروژه‌ها، افزایش کیفیت زندگی شهروندان و به حرکت در آوردن یک چرخه مثبت است.

  وی با تاکید بر اجرای پروژه‌های خرد برای سال آتی گفت: در عین حال که پروژه‌های بزرگ نیز باید پیگیری شوند اما اولویت با پروژه‌های خردی است که قابلیت اجرایی داشته باشند.

  این مسئول خواستار در اولویت قراردادن پروژه ساماندهی خیابان طالقانی در قالب اجرای پیاده رو، حل مشکل انهار و زیباسازی جداره‌های شهری این معبر شد.

  مظاهریان تصریح کرد: با اجرای پروژه‌های موفق و افزایش کیفیت فضاهای عمومی، ضمن جلب رضایت شهروندان، مشکلات نیز حل خواهد شد.

  در این بازدید که از خلازیر جنوبی، کوره حاتم، بوستان شهدای نعمت آباد و پاتوق رها صورت گرفت، علی توکلی شهردار منطقه به تشریح جزئیات پروژه‌ها و روند اجرایی آنها پرداخت.

  در ادامه نیز نشستی در دفتر توسعه محله‌ای نعمت آباد برگزار و طی آن جزئیات مربوط به طرح توسعه محله نعمت آباد، پروژه‌های اجرا شده در این محله و پروژه‌های پیشنهادی برای آن توسط مسئول دفتر تشریح شد.

  طرح تعریض خیابان طالقانی، پروژه اصلی دفتر توسعه‌ای محله نعمت آباد محسوب می‌شود که باعث اتصال طالقانی به خیابان سهیل خواهد شد.

  پورسعیدخلیلی