مدیران خودروعصر اعتبار

کاربری اراضی تعاونی مسکن نیروی انتظامی شریفیه کشاورزی است

عصر ساختمان- شهردار شریفیه گفت: کاربری اراضی تعاونی مسکن نیروی انتظامی این شهر تحت عنوان امید شکوه جلال کشاورزی بوده و خارج از محدوده خدماتی شهر قرار دارد.

کاربری اراضی تعاونی مسکن نیروی انتظامی شریفیه کشاورزی است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایرنا، حسین هاشمی روز چهارشنبه تصریح کرد: اراضی تعاونی مسکن نیروی انتظامی در قالب تعاونی مسکن امید شکوه جلال واقع در ضلع شمال شرقی شریفیه دارای کاربری زراعی و کشاورزی بوده و خارج از محدوده خدمات شهرداری قرار دارد.

  وی اضافه کرد: متاسفانه با اقدامات صورت گرفته، طی روزهای اخیر اراضی مذکور که در حال حاضر به صورت قطعه بندی خرید و فروش می‌شود، وجاهت قانونی نداشته چرا که این اراضی هنوز به تایید شورایعالی معماری و شهرسازی جهت الحاق به محدوده شهر نرسیده است.

  به گفته وی، برابر قانون منع فروش و واگذاری اراضی فاقد کاربری مسکونی، اجرای هر نوع قطعه‌بندی زمین و فروش آن ممنوع و هرگونه نقل و انتقال و معامله اراضی یاد شده، چه به صورت رسمی و عادی جرم تلقی شده و در صورت تخلف نیز متخلفان مسوول جبران خسارت وارد شده خواهند بود.

  شهردار شریفیه یادآور شد: طی روزهای اخیر و براساس شایعات مطرح شده مبنی بر الحاق اراضی شمال شرقی شریفیه به محدوه شهر، شاهد خرید و فروش آن به صورت قطعه‌بندی شده و با چندین برابر قیمت به خریدارانی که هیچ اطلاعی از وضعیت این اراضی ندارند، هستیم و به همین منظور به شهروندان توصیه می‌شود از هرگونه معامله و خرید و فروش در این زمینه خودداری کنند.

  شهر شریفیه از توابع شهرستان البرز و در 15 کیلومتری شرق قزوین واقع شده است.

  پورسعیدخلیلی