مدیران خودروعصر اعتبار

بهسازی و مرمت رایگان بیش از ۳۵ پلاک فرسوده با بهره گیری از مهارت های داوطلبان

عصر ساختمان- مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از بهسازی و مرمت بیش از ۳۵ پلاک فرسوده در تهران با اجرای حرکت جهادی و سازندگی "همسایه" خبر داد.

بهسازی و مرمت رایگان بیش از ۳۵ پلاک فرسوده با بهره گیری از مهارت های داوطلبان
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از فارس، کاوه حاج علی اکبری مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، با اشاره به این که حرکت جهادی و سازندگی "همسایه" تحت مدیریت سازمان نوسازی شهر تهران از ابتدای شهریور ماه سال جاری به اجرا درآمده است، گفت: با توجه به سطح توانمندی پایین اقتصادی ساکنان بافت های فرسوده و ضرورت ارتقای کیفیت زندگی و اجرای پروژه های بهسازی و زیباسازی کوچک مقیاس در این محلات، حرکت جهادی و سازندگی "همسایه" با هدف با بهره گیری از ظرفیت بومی محلات هدف و همکاری و مشارکت نیروهای بسیج، مجموعه های مردم نهاد و علاقمندان داوطلب وارد فاز اجرایی شد.

  مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران عنوان کرد: تا کنون بیش از 35 پلاک فرسوده در محلات مختلف تهران از جمله مناطق 15، 16، 18و 19 بهسازی و مرمت شده اند که این تعداد با فعالیت داوطلبان بومی در محلات مختلف شهر تهران و پشتیبابی این سازمان در حال افزایش و رونق است.

  علی اکبری یادآور شد: علاقمندان می توانند جهت شرکت سازمان یافته در این حرکت آرمانی و خداپسندانه به تارنمای سازمان نوسازی شهر تهران به نشانی http://nosazi.tehran.ir و یا سایت http://g-hamsayeh.ir/ مراجعه کرده و نسبت به ثبت اطلاعات و مهارت های خود اقدام نمایند. 

  مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران اظهار داشت: داوطلبان پس از ثبت نام بر اساس مهارت ها و بر مبنای نیازهای ساکنان بافت های فرسوده به محلات اعزام خواهند شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی