مدیران خودروعصر اعتبار

عضو شورای شهر تهران مطرح کرد؛

نابودی هزار میلیارد تومان از سهم شهرداری تهران در حوزه پسماند

عصر ساختمان- میرلوحی با اشاره به اینکه در گذشته فقط ۱۸ شرکت مجاز به مشارکت در مزایده‌های پسماند بودند، گفت: انحصار آن‌ها را می‌شکنیم.

نابودی هزار میلیارد تومان از سهم شهرداری تهران در حوزه پسماند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سید محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران  با اشاره به اینکه شهرداری تهران در سال 96 از طریق جمع‌آوری پسماند خشک 12 میلیارد تومان درآمد کسب کرد و در سال 97 این قرارداد را به 200 میلیارد تومان رساند، گفت: برای سال بعد تلاش می‌کنیم که این درآمد را تا سه برابر افزایش دهیم، چنانچه تاکنون هم موفق شدیم نسبت به دوره قبل درآمد ناشی از جمع‌آوری پسماند خشک را 60 برابر کنیم.

  وی با تأکید بر اینکه برای کاهش تولید پسماند در چند سال گذشته تحول جدی صورت نگرفته است، افزود: همچنان میزان تولید پسماند خشک بر روی 9 هزار تن است.

  عضو شورای شهر تهران گفت: تا نیمه سال 97 فقط 18 شرکت در حوزه جمع‌آوری پسماند خشک کار می‌کردند و به دیگران اجازه ورود نمی‌دادند، اما ما تمام تلاش خود را کردیم تا انحصار قرارداد‌های پسماند خشک شکسته شود تا با رقابتی شدن فضا قرارداد‌های واقعی‌تری منعقد کنیم.

  میرلوحی تصریح کرد: بررسی‌ها نشان داده که یک هزار میلیارد تومان از سهم شهرداری تهران در پسماند خشک نابود شده و ما هم بالاخره انحصار مافیای پسماند را می‌شکنیم و وضعیت آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی