مدیران خودروعصر اعتبار

متقاضیان اقدام ملی مسکن چه روزهایی به بنیاد مسکن مراجعه کنند؟

عصر ساختمان- متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن به منظور سهولت در روند ثبت‌نام باید در زمان های مشخص به بنیاد مسکن مراجعه کنند.

متقاضیان اقدام ملی مسکن چه روزهایی به بنیاد مسکن مراجعه کنند؟
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از میزان، ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن با هدف خانه دار کردن اقشار کم درآمد از آبان ماه 98 کلید خورد.

  در این طرح قرار است 400 هزار واحد مسکونی تا سال 1400 به متقاضیان واجد شرایط تحویل داده شود.

  باتوجه به تعداد متقاضیان بالای طرح افرادی که شرایط لازم را نداشتند پیامکی مبنی بر تکمیل مدارک دریافت نکردند.

  در این بین متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در شهر‌های جدید و همچنین در شهر‌های بالای 100 هزار نفر جمعیت که پیامک پذیرش اولیه را دریافت کرده‌اند برای تکمیل مدارک باید به محل‌های اعلام شده مراجعه کنند.

  در این بین متقاضیان باید مدارک لازم برای تکمیل پرونده خود شامل اصل و فایل اسکن از تمامی صفحات شناسنامه متقاضی و افراد تحت‌تکفل، اصل و فایل اسکن از اصل مدارک ملی متقاضی و افراد تحت‌تکفل، اصل و فایل اسکن از اصل گواهی کفالت (سرپرستی) در صورت ضرورت، اصل و فایل اسکن از اصل گواهی سابقه سکونت در پنج سال اخیر که شامل گواهی اشتغال به کار، گواهی تحصیلی فرزندان و سابقه بیمه، و همچنین تعهدنامه محضری مبنی بر دارابودن شرایط را همراه خود داشته باشند.

  لازم به ذکر است که مدارک اعلام شده باید با فرمت JPG با حجم K 200 اسکن و تحویل داده شود.

  براساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان در طرح اقدام ملی که درسایر شهر‌ها ثبت‌نام کرده‌اند، پس از دریافت پیام کوتاه از طرف بنیاد مسکن جهت بارگذاری مدارک در سامانه و حضور در شعب بنیاد مسکن شهر محل تقاضا دعوت خواهند شد.

  جزییات محل‌ و ساعات مراجعه متقاضیان

  متقاضیان مسکن در طرح اقدام ملی که در سایر شهر‌ها ثبت‌نام کرده‌اند، به منظور سهولت در روند ثبت‌نام و جلوگیری از ازدحام بر اساس گروه‌بندی و تاریخ‌های مندرج در جدول زیر با ارسال پیام کوتاه از طرف بنیاد مسکن برای حضور در شعب بنیاد شهر محل تقاضا دعوت خواهند شد.

  زمان مراجعه متقاضیان اقدام ملی به بنیاد مسکن


  گفتنی است بنیاد مسکن وظیفه انجام ثبت نام متقاضیان مسکن ملی را بر عهده دارد و از روز 21 بهمن ماه ارسال پیامک را آغاز کرده تا متقاضیان در گروه‌های ده‌گانه به شعب بنیاد مسکن شهر محل تقاضا مراجعه کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه عصر ساختمان
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو