مدیران خودروعصر اعتبار

محمد قمی:

قیمت خانه‌های کرج ۳۰ درصد ارزان شد

عصر ساختمان- محمد قمی، رئیس اتحادیه املاک کرج می‌گوید: از ابتدای امسال تاکنون قیمت خانه در شهر کرج حدود ۳۰ درصد ارزان شده است؛ بنابراین مردم برای خرید خانه فعلا دست نگهدارند چرا که ممکن است قیمت خانه ارزان‌تر شود.

قیمت خانه‌های کرج ۳۰ درصد ارزان شد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از پارسینه، محمد قمی، رئیس اتحادیه املاک کرج در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت مسکن در شهر‌های حاشیه‌ای همچون کرج ارزان شده است یا خیر؟  گفت: قیمت خانه‌های سنددار در کرج از متری پنج میلیون تومان شروع می‌شود و به قیمت 20 میلیون تومان می‌رسد. فعلا بازار مسکن در رکود به سر می‌برد. نه خبری از خریدار است و نه فروشنده.

    محمد قمی افزود: مردم از فروش خانه هایشان ترس دارند، چرا که فعلا فایل فروش خانه‌های خوب اندک است. از این رو آن‌ها هم برای فروش خانه دست نگه داشتند تا وضعیت به روند باثباتی برسد. آنچه که از وضعیت فعلی بازار مسکن به چشم می‌خورد این است که قیمت خانه ارزان می‌شود.

    او در توصیه‌ای به مردم اظهارکرد: میزان معملات در استان کرج حدود 40 درصد کاهش یافته است. معتقدیم که قیمت خانه از وضعیت فعلی ارزان‌تر خواهد شد. از ابتدای امسال تاکنون قیمت خانه در شهر کرج حدود 30 درصد ارزان شده است؛ بنابراین مردم برای خرید خانه فعلا دست نگهدارند چرا که ممکن است قیمت خانه ارزان‌تر شود.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی