مدیران خودروعصر اعتبار

عصر امروز رخ داد؛

حریق در یک ساختمان اداری در نازی‌آباد

عصر ساختمان- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از نجات ۳۰ نفر در یک ساختمان اداری که دچار حریق شده بود، خبر داد.

حریق در یک ساختمان اداری در نازی‌آباد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایلنا، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 15:21 عصر امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری واقع در نازی‌آباد، خیابان شهید رجایی، محله هزار دستگاه به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

  وی با بیان اینکه بلافاصله 3 ایستگاه به همراه خودروهای حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل آتش‌سوزی یک ساختمان 4 طبقه ا داری متعلق به یکی از شرکت‌‌های بیمه‌ای که در طبقه منهای یک انباری به وسعت 120 متر وجود داشت که به ابعاد کوچکتر تقسیم شده بود.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: آتش از این بخش از ساختمان ایجاد شده بود به سرعت در حال سرایت به بخش‌های جانبی بود همچنین دود بسیار غلیظی در طبقات بالایی منتشر شده بود.

  ملکی با بیان اینکه تعدادی از کارمندان و ارباب‌رجوع‌ها در ساختمان حضور داشتند، تصریح کرد: در ابتدا تعدادی از این افراد به خارج از ساختمان هدایت شدند همچنین تعدادی از آنها به سطح پشت‌بام رفته و از طریق نردبان هیدرولیکی به پایین منتقل شدند. در مجموع آتش‌نشانان 30 نفر را از این ساختمان خارج کردند.

  وی ادامه داد: دو نفر از این افراد دچار دودگرفتگی شده بودند که تحویل عوامل اورژانس شدند. تیم‌های دیگر نیز علیرغم دود غلیظی که در طبقه منهای یک قرار داشت اقدام به خاموش کردن آتش شده و در حال حاضر آتش اطفاء شده و آتش‌نشانان در حال لکه‌گیری و شعله‌زنی هستند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی