مدیران خودروعصر اعتبار

تذکر به حناچی به دلیل افتتاح ناقص ایستگاه‌های مترو

عصر ساختمان-عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به افتتاح ناقص ایستگاه‌های مترو توسط شهرداری، گفت: ۶ ماه از راه‌اندازی ایستگاه‌های محمدیه و بسیج گذشته است ولی هنوز آسانسورهای این ایستگاه‌ها قابل بهره‌برداری نیست.

تذکر به حناچی به دلیل افتتاح ناقص ایستگاه‌های مترو
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از فارس،‌ زهرا نژاد بهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در تذکری به شهردار تهران اظهار داشت: 6 ماه از راه‌اندازی دو ایستگاه متروی محمدیه و بسیج می‌گذرد ولی متأسفانه آسانسورهای این دو ایستگاه به بهره‌برداری نرسیده است.

  وی افزود: رئیس ستاد مناسب‌سازی معابر و مترو و شهردار تهران و اعضای شورای شهر پیش از این قول داده بودند که آسانسورهای مترو دو ماه پس از افتتاح ایستگاه قطعا راه‌اندازی خواهد شد، ولی متأسفانه این موضوع محقق نشده و شهردار باید نسبت به تعهدات خود به معلولین پیگیر باشد.

  عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: البته آسانسورها در ایستگاه‌های مترو نصب شده ولی قابل بهره‌برداری نیست و درصورتی که این موضوع مورد توجه قرار نگیرد، سبب هدررفت منابع خواهد شد.

  * لوایح ضربتی شهرداری در مورد اخذ عوارض از تهرانی‌ها

  همچنین نژادبهرام در مورد ارسال لوایح مربوط به نرخ عوارض به شورای شهر به شهردار تهران تذکر داد و گفت: طی یک هفته گذشته، لوایحی در مورد اخذ عوارض در زمینه حمل و نقل، شهرسازی و خدمات شهری توسط شهرداری به شورای شهر واصل شده و متأسفانه فرصت برای بررسی این لوایح به صورت تخصصی بسیار اندک است.

  این عضو شورای شهر تهران گفت: این در حالی است که به غیر از چهار لایحه در هفته گذشته تاکنون، لایحه‌ای نیز هفته قبل به شورا آمد که آن هم در زمینه عوارض بود و باید تا 15 بهمن شورای شهر تصمیم‌گیری‌های لازم را اتخاذ کند و نتیجه مصوبات را در اختیار هیأت تطبیق بگذارد.

  وی گفت: ارسال ضربتی لوایح توسط شهرداری به شورای شهر نشان می‌دهد شهردار تمایلی به رسیدگی کامل در این زمینه ندارد و این موضوع افکار عمومی را دچار نگرانی می‌کند.

  وی بیان داشت: هزینه این نگرانی مردم بر دوش نمایندگان شورای شهر می‌افتد و درخواست داریم که شهردار و معاونان آن حتما رویه پیش‌رو در این زمینه را اصلاح کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    رویداد ها در یک نگاه
    • ۰
    • ۰
    • هفته نامه
    • ۰
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه
    • هفته نامه عصر ساختمان
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو