مدیران خودروعصر اعتبار

واکنش نوری به بالا گرفتن اختلاف اعضا در شورای شهر تهران

عصر ساختمان- صدراعظم نوری درباره اختلاف نظر‌های بین اعضای شورای شهر تهران توضیحاتی داد.

واکنش نوری به بالا گرفتن اختلاف اعضا در شورای شهر تهران
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در واکنش به اقدام اخیر برخی از اعضای شورای شهر تهران مبنی بر تاکید آن‌ها بر ارائه طرح ها به نام خود گفت: اعتقاد من این است برخی از اعضای شورای شهر تهران باید از شخصی نگری خارج شوند و در نحوه برخورد و صحبت خود مصلحت مردم را مد نظر داشته باشند.

  رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شورای شهر تهران با تاکید بر این نکته که باید در شورای شهر تهران نظم و انضباط رعایت شود، افزود: ما در شورای شهر تهران باید همواره بر انجام فعالیت خود در زمان مقرر تاکید کنیم و نسبت به این موضوع اهتمام بورزیم.

  صدراعظم نوری تصریح کرد: اگر قرار باشد هر نکته و یا مطلبی در هر زمانی در شورای شهر تهران مطرح شود آنگاه شورای شهر از نظم خارج می‌شود.

  او در پاسخ به این سوال که آیا شکل بخشی نگری برخی از اعضای شورای شهر تهران با شعار این شورا که همان یک دستی آن است در تعارض نیست، تصریح کرد: اختلاف نظر آسیبی به یک‌دستی شورای شهر پنجم از لحاظ نگاه سیاسی ندارد و باید بدانیم که خط مشی شورای پنجم همان رویکرد شروع به فعالیت آن است.

  رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شورای شهر تهران اظهار کرد: اگر در مباحث کارشناسی مطرح شده اختلاف نظر‌هایی وجود دارد نباید اختلاف نظر‌های اعضا از چهارچوب قانونی خارج شود.

  صدراعظم نوری تصریح کرد: به عنوان مثال اگر قرار است کمیسیون تخصصی در یک طرح نظر خود را در یک بازه زمانی مشخص اعلام کند اگر این نظر خارج از آن زمان مقرر مطرح شود نباید حقی برای آن قائل شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی