مدیران خودروعصر اعتبار

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران:

قطعی شدن۱۰ مورد از تخلفات تفریغ بودجه۹۵ شهرداری تهران

عصر ساختمان- عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: تاکنون ۱۰ مورد از تخلفات تفریغ بودجه سال۹۵ شهرداری تهران برای ارسال به قوه قضاییه یا هیئت تخلفات قطعی شده است.

قطعی شدن۱۰ مورد از تخلفات تفریغ بودجه۹۵ شهرداری تهران
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از اقتصاد آنلاین، محمود میرلوحی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر سرانجام تحقیق و تفحص از موسسه همشهری  ضمن تایید این موضوع که هنوز به قوه قضاییه ارسال نشده است، گفت: طراح این طرح یعنی خانم فخاری باید پیگیر موضوع باشد تا هرچه زودتر برای قوه قضاییه ارسال شود. وقتی طرح رها می‌شود مشخص که در همین حالت می‌ماند و نتیجه‌ای هم در برندارد.

  او در پاسخ به پرسش دیگری در ارتباط با تعیین تکلیف گزارش تفریغ بودجه سال95 شهرداری نیز گفت: تاکنون از 33مورد، 10مورد به طور کامل بررسی و تخلف‌شان اثبات شده است. باید مابقی نیز بررسی تا برای ارسال آن به نهادهای قضایی یا هیئت تخلفات اقدام شود.

  میرلوحی همچنین درباره تعیین تکلیف تحقیق و تفحص از سازمان املاک و مستغلات و پرونده کارگزاری رسا تجارت نیز اظهار کرد: هیئت تحقیق و تفحص از سازمان املاک و پرونده رسا تجارت در حال تشکیل است.

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران هدف از تحقیق و تفحص از پرونده رسا تجارت را کندی پرداخت طلب‌های شهرداری از بنیاد تعاون سپاه و بی‌نتیجه ماندن گفت‌وگوها اعلام کرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی