مدیران خودروعصر اعتبار

احداث معابر جدید در بافت فرسوده مناطق ۱۷ و ۱۸ تهران

عصر ساختمان-به گفته مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران همزمان با اجرای پروژه ساماندهی محور شهری راه آهن تهران- تبریز(محور نیلوفری)، ۲ معبر حمل و نقلی جدید در بافت فرسوده مناطق ۱۷ و ۱۸ احداث می شود.

احداث معابر جدید در بافت فرسوده مناطق ۱۷ و ۱۸ تهران
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از فارس، سید مجید غمخوار  مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: طبق نقشه های ابلاغی پروژه ساماندهی محور شهری راه آهن تهران- تبریز موسوم به محور نیلوفری، علاوه بر اصلاح هندسی معابر منتهی به خیابان 45 متری زرند، احداث 2 معبر حمل و نقلی جدید در بافت فرسوده مناطق 17 و 18 در دستورکار قرار گرفته است.

  غمخوار با بیان آنکه احداث معبر مذکور در محدوده منطقه 18 در حال اجرای عملیات زیرسازی بوده گفت: این پروژه 35 درصد پیشرفت داشته است.

  وی یادآور شد: قطعه دیگر این پروژه که در منطقه 17 در حال اجرا می باشد، شامل تخریب و نوسازی خیابان ابدام بوده و پیشرفت عملیات اجرایی  آن به مرز 75 درصد رسیده است.

  به گفته مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق، پروژه فرهنگی و تفرجی محور نیلوفری از مجاورت بوستان ولایت تا فرودگاه مهرآباد با وسعتی قریب به 55 هکتار در دو فاز در دست اجرا است.

  غمخوار تصریح کرد: فاز اول آن با مساحت تقریبی 28 هکتار شامل محورهای حرکتی طرفین محور اصلی واقع در منطقه 17 و فاز دوم به مساحت تقریبی 27 هکتار شامل محور اصلی-میانی در منطقه 18 است. با ساماندهی این اراضی، سرانه فضای سبز، محیط های ورزشی، اجتماعی مناطق 17 و 18 به نحو محسوسی افزایش خواهد یافت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی