مدیران خودروعصر اعتبار

۱۰ هزار مسکن مهر پردیس در حال تحویل به متقاضیان است

عصر ساختمان- مدیرعامل عمران پردیس با اعلام این‌که ۱۰ هزار مسکن مهر در حال تحویل به متقاضیان است،گفت: هم‌اکنون پردیس بیشترین فروش اقساط و تحویل مسکن مهر را در کشور دارد.

۱۰ هزار مسکن مهر پردیس در حال تحویل به متقاضیان است
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از تسنیم ، مهدی هدایت   یادآور شد:در حال حاضر تحویل حدود 10 هزار مسکن مهر بدون برگزاری مراسم افتتاح در حال انجام است، علاوه بر این انشعابات 6 هزار واحد مسکن مهر دیگر هم انجام شده به محض تکمیل شدن واحدها تحویل متقاضیان خواهد شد.

  وی در خصوص چگونگی تحویل‌ واحدهای به مالکان مسکن مهر، افزود: مالکان به محض اقدام برای اخذ دفترچه اقساط، نامه مربوط به دریافت کنتور انشعابات به نام خود را از شرکت عمران‌ تحویل می‌گیرند.

  وی ادامه داد: پس از این مرحله متقاضیان به دستگاه‌های خدمات رسان معرفی می‌شوند. برای کنتور مشاعات نیز شرکت عمران پردیس، نماینده بلوک‌ها را به دستگاه‌های خدمات رسان معرفی می کند.

  مدیرعامل شرکت عمران پردیس با تاکید بر این‌که در لیست 10 هزار واحدی که در حال تحویل است حتی یک واحد بدون انشعابات لازم‌ وجود ندارد، تصریح کرد: روزانه بین 150 تا 200 واحد به متقاضیان تحویل می‌شود و این وضعیت همچنان تداوم خواهد داشت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی