مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرعامل شرکت ملی گاز:

زمستان امسال قطعی گاز نخواهیم داشت

عصر ساختمان- منتظر تربتی مدیرعامل شرکت ملی گاز با اعلام این خبر که شرکت گاز ملی می‌تواند گاز مصرفی خانگی را تا در زمستان امسال تامین کند، گفت: میزان مصرف گاز در ایران بسیار بیشتر از استاندرادهای جهانی است لذا خواستار صرفه‌جویی ملی مردم هستیم.

زمستان امسال قطعی گاز نخواهیم داشت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از خانه ملت، حسن منتظرتربتی با تاکید بر اینکه زمستان سال جاری گاز هیچ یک استان‎های کشور قطع نشده است، گفت: با توجه موج سرمایی که چند هفته اخیر وارد کشور شد مصارف خانگی و تجاری گاز افزایش قابل توجهی داشتند و با عبور از مرز روزانه573 میلیون مترمکعب، رکورد تازه‌ای ثبت کرد، هرچند شرکت ملی گاز برای تامین گاز مصرفی کشور تا آخر زمستان مشکلی ندارد اما مردم را به صرفه جویی ملی دعوت می‌کنیم.

    وی با بیان اینکه به منظور تامین کامل خوراک پتروشیمی‌ها و نیروگاه‌ها مردم باید در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند، افزود: مصرف گاز مردم رقم قابل‌توجه‌ای است و با استانداردهای بین‌المللی تفاوت بسیار دارد لذا مردم باید صرفه جویی پیشه کنند.

    مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه گازرسانی به بخش خانگی همواره در اولویت این شرکت قرار دارد، اضافه کرد:  اکنون به حدود 30 هزار روستا با 4.6 میلیون خانوار و یک هزار و 184 شهر با 18 میلیون خانوار گازرسانی شده است، همچنین توسعه شبکه گاز برای بخش‌های تولید، صنایع و نیروگاهی نیز پیوسته ادامه دارد.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی