عصر اعتبار

۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل جاده سرابله به پل سیمره هزینه شد

عصر ساختمان:رئیس اداره راه و شهرسازی چرداول از بهره برداری فاز سوم قطعه راه روستای بردبل از سرابله به پل سیمره به طول چهار کیلومتر و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال در چند روز آینده (پایان هفته جاری) خبر داد.

۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل جاده سرابله به پل سیمره هزینه شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان » به نقل از ایرنا، اکبر وطن دوست گفت: آغاز بکار این پروژه با هدف رفع نقاط حادثه خیز و جلوگیری از سوانح رانندگی بدلیل پر پیچ و خم بودن جاده و فرسودگی آن در سال های گذشته آغاز شده بود ولی روند اجرای آن به کندی صورت گرفت.
  وی اظهار کرد: تکمیل این پروژه مهم با توجه به موقعیت مکانی و با هدف تسهیل در تردد کامیون ها و خودروها در دولت تدبیر و امید در دستور کار مسئولان راه و شهرسازی قرار گرفت و با تزریق اعتبارات مناسب با وجود محدودیت های مالی، فاز اول و دوم آن شامل دو لایه سابیس، دو لایه بیس و یک لایه روکش آسفالت تکمیل شد.
  وطن دوست یادآور شد: طول این جاده بیش از چهار کیلومتر است که تا آخر هفته جاری آسفالت و تکمیل یک کیلومتر باقی مانده آن نیز به اتمام می رسد که اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال برای این پروژه تاکنون هزینه شده است.
  رئیس اداره راه و شهرسازی چرداول دیگر اقدامات حوزه راه این شهرستان را ریزش برداری در محورهای هلیلان، زاگرس و حمیل به مقدار 700 کامیون، علف زنی و تیغه زنی شانه های راه های مواصلاتی به طول 60 کیلومتر، ترمیم محورهای رانشی محدوده قاسم آباد بخش زاگرس و گاودول هلیلان، روکش آسفالت جاده شباب به سرابله به طول 6 کیلومتر و اعتبار هشت میلیارد ریال و تعمیر پل جزمان و پله کبود در بخش هلیلان با 500 میلیون ریال اعتبار برشمرد.
  وی همچنین نصب تابلوهای راهنمایی و اطلاعاتی راه ها با اعتبار 400 میلیون ریال، تعمیرات و نصب گاردریل به تعداد 40شاخه و اعتبار 400 میلیون ریال، عملیات پروژه نازک کاری طبقه دوم ساختمان اداره راه شهرستان، نماسازی پروژه کتابخانه عمومی روستای زنجیره علیا، لکه گیری 250 مترمربع با آسفالت گرم با هزینه 200 میلیون ریال، خط کشی محور شابداغ پل سیمره در بخش هلیلان به طول سه کیلومتر و اعتبار 100 میلیون ریال و تعمیر راه روستایی شله کش و کمول شامل رفع افتادگی شانه و تیغه زنی به طول 20 کیلومتر را از دیگر کارهای صورت گرفته این اداره در سال 95 اعلام کرد.
  شهرستان 67 هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در 35 کیلومتری ایلام قرار دارد.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  رویداد ها در یک نگاه
  • هفته نامه ۳۳
  • شماره ۳۲ هفته نامه
  • شماره ۳۱
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
  • سنگ و معادن
  • عصر ساختمان
  • رنگ دکوراسیون
  • توکیو
  آخرین بروزرسانی ۱۰ روز پیش
  آرشیو