مدیران خودروعصر اعتبار

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد خبر داد؛

آتش‌سوزی در آپارتمان ۱۰ واحدی محله «مطهری» خرم‌آباد

عصر ساختمان- مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد از آتش سوزی در آپارتمان ۱۰ واحدی محله «مطهری» این شهر خبر داد.

آتش‌سوزی در آپارتمان ۱۰ واحدی محله «مطهری» خرم‌آباد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از مهر، فضل الله رشیدی در این رابطه اظهار داشت: تماس تلفنی با سامانه 125 این سازمان طی شامگاه روز گذشته مبنی بر حریق آپارتمان 10 طبقه آتش نشانان را به محل کشاند.

  وی با بیان اینکه با هماهنگی معاونت عملیات سازمان سه اکیب از آتش نشانان و امدادگران ایستگاه های حضرت رسول (ص)، یاور و امداد و نجات بلافاصله به محل اعزام شدند گفت: با مشاهده آتش از طبقه همکف آتش نشانان به دو قسمت تقسیم و امدادگران برای نجات ساکنین به طبقه فوقانی ساختمان رفته و ساکنین را به بالای بام هدایت کردند.

  مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد بیان داشت: آتش نشانان نیز اقدام به اطفاء حریق کرده و پس از آن ضمن ایمن سازی محل ساکنین را به بیرون از ساختمان آوردند.

  رشیدی با تاکید بر اینکه در این حادثه خوشبختانه کسی مصدوم نشد گفت: تنها دو بانو سالخورده به خاطر استنشاق دود ناشی از حریق به عوامل 115 حاضر در محل سپرده که با اکسیژن گیری حال عمومی آنها نیز رضایت بخش شد.

  وی تصریح کرد: طبق بررسی های اولیه مشخص شد حریق از ناحیه اتصلات برق و جعبه فیوزها آپارتمان شروع که با سرعت عمل آتش نشانان در کمترین زمان اطفاء شد.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی