مدیران خودروعصر اعتبار

نشست زمین در نزدیکی پارلمان کانادا + عکس

عصر ساختمان- اواخر شب گذشته، گودال بزرگی در نزدیکی ساختمان پارلمان کانادا بر روی زمین ایجاد شد و موجب تخریب یک شاه لوله آب و نشت گاز شد و بسیاری از اجسام آن نزدیکی را در خود بلعید و پلیس مجبور شد ساکنان را خیلی سریع از منطقه خارج کند.

نشست زمین در نزدیکی پارلمان کانادا + عکس
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از فارس، شکاف عمیقی در بخشی از سطح زمین در «اتاوا» پایتخت کانادا در نزدیکی پارلمان این کشور پدیدار شد و یک ون را در خود فرو برد و موجب تخریب یک شاه لوله آب و نشت گاز شد به طوری مأموران پلیس اهالی منطقه را از محل حادثه بیرون بردند.

  شهردار شهر اتاوا اعلام کرد که هنوز برای بیان علت ایجاد این حفره بزرگ در زمین زود است. این حفره اواخر روز چهارشنبه (دیروز) به وقت محلی در خیابان «ریدو» ایجاد شد و پیاده‌رو و تابلوهای راهنمایی در خیابان را بلعید.

  در محل حادثه، مهندسان چندین ماه بود که در حال حفر تونل برای ساخت یک سیستم جدید مترو برای هسته مرکزی شهر بودند.

  شبکه «سی بی سی» کانادا گزارش کرد که این حفره بزرگ در مقابل مرکز ریدو، فروشگاه مرکزی اتاوا و در مجاورت حوزه پارلمان کانادا ایجاد شد.

  این حادثه در حالی رخ داده است که «جاستین ترودو» نخست‌وزیر کانادا سال گذشته تأکید کرده بود که زیرساخت‌های این کشور می‌بایست هرچه سریعتر جایگزین شود.

  طبق این گزارش، گرچه آسیبی به ساختمان پارلمان کانادا وارد نیامده است، هتل‌ها و ساختمان‌های اطراف این گودال بزرگ به واسطه نشت گاز تخلیه شدند.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی