مدیران خودروعصر اعتبار

محمد اسلامی:

افتتاح متروی هشتگرد در ابتدای دی‌ماه

عصر ساختمان-وزیر راه و شهرسازی از راه‌اندازی سامانه پرداخت عوارض آزادراهی طبق پیمایش از امروز خبر داد و گفت: در ابتدای دی‌ماه امسال متروی هشتگرد افتتاح می‌شود و هم‌چنین ادامه آزادراه همت تا کرج هم تا پایان سال زیر بار عبور می‌رود.

افتتاح متروی هشتگرد در ابتدای دی‌ماه
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از فارس، محمد اسلامی امروز در پنجمین نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک اظهار داشت: امروز سه رونمایی در نمایشگاه داشتیم. اول آنکه یکپارچه سازی صورت وضعیت قراردادها از این به بعد در دستور کار است.

  وی گفت:‌پیش از این صورت وضعیت‌ها مکانیزه بود و در قالب سیستم یکپارچه نبود.

  وزیر راه و شهرسازی ادامه داد:‌ما با 394 شرکت قرارداد به حجم 325 هزار میلیارد تومان داریم و صورت وضعیت 359 شرکت 5 هزار میلیارد تومان است.

  اسلامی افزود: طبق اسناد مدارک و برآوردها و کنترل‌ها بدون دخالت انسان انجام می‌شود.

  وی گفت:‌همچنین امروز سامانه‌های هوشمند آزمایشگاه‌های فنی و مکانیک خاک رونمایی شد. پیش از این شیت‌های آزمایشگاهی به صورت دستی بود اما امروز مکانیزه شده است که این موجب می‌شود کیفیت، دوام و قوام زیرسازی و روسازی راه‌ها بر اساس محفوظات فنی مهندسان مشاور به صورت دقیق در اختیار کارفرما باشد.

  وزیر راه و شهرسازی گفت: سومین سامانه‌ای که امروز افتتاح شد سنجش رضایت مسافران در فرودگاه‌ها بود.

  اسلامی ادامه داد:‌ همچنین افتتاح سامانه پرداخت عوارض الکترونیک آزادراه‌ها به صورت پیمایشی انجام شد و بدین ترتیب میزان عوارض عبور بر اساس پیمایش خواهد بود.

  وی تاکگید کرد: همچنین به کسانی که در ماه تردد زیادی در آزاد راه داشته باشد تخفیف داده می‌شود.

  وزیر راه و شهرسازی گفت:‌در ابتدای دی ماه امسال متروی هشتگرد افتتاح می‌شود و همچنین ادامه آزاد راه همت تا کرج هم تا پایان سال زیر بار عبور می‌رود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی