مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان:

ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن درزنجان از امروز آغاز می شود

عصر ساختمان-مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ، با بیان اینکه سهمیه استان زنجان در طرح اقدام ملی مسکن چهار هزار و ۹۲۰ واحد مسکونی است، گفت:ثبت نام این طرح از امروز(شنبه) در زنجان آغاز می شود.

ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن درزنجان از امروز آغاز می شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از مهر، مسعود بیات منش از آغاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان خبر داد و گفت: ثبت نام از طریق ورود به سامانه https://tem.mrud.ir در استان از ساعت 10 صبح امروز( شنبه) 23 آذر ماه آغاز می‌شود.

  وی سهمیه استان زنجان در طرح اقدام ملی مسکن را چهار هزار و 920 واحد مسکونی اعلام کرد و گفت: از این تعداد واحد، سهم شهرستان زنجان چهارهزار واحد معادل 70 درصد و 920 واحد هم برای ابهر است.

  مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن  شامل همه اقشار عمومی جامعه که مسکن ندارند، می شود، ابراز کرد:  مهمترین شرط ثبت نام در این طرح تاهل و فاقد مسکن بودن است.

  بیات منش، تصریح کرد: اولویت بندی برای ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن وجود ندارد و متقاضیان می توانند ثبت نام کنند و این طرح در قالب شهرهای با جمعیت زیر 100 هزار نفر و بافت فرسوده اجرا می شود.

  مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ، ابراز کرد: انبوه سازان مسئولیت ساخت این واحدها در استان زنجان را برعهده خواهند داشت و آورده دولت زمین و تسهیلات خواهد بود.

  بیات منش گفت: برای اجرای این طرح  2 مورد زمین با تفاهم نامه با نیروهای مسلح و یکی از تعاونی ها کلنگ زنی شده و قراردادهای این طرح با پیمانکاران در استان زنجان منعقد شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی