مدیران خودروعصر اعتبار

واکنش استاندار تهران به تخریب هتل آریانا

عصر ساختمان- محسنی‌بندپی درباره تخریب هتل آریانا در فشم توضیحاتی داد.

واکنش استاندار تهران به تخریب هتل آریانا
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، انوشیران محسنی‌بندپی استاندار تهران صبح امروز در نشست مشترکی که با دهیاران استان تهران برگزار کرد، با تأکید بر اینکه باید در حوزه روستایی حرف اول را در کشور بزنیم، گفت: ما پس از انتخابات 98 یکی از سرنوشت سازترین مقاطع زمانی را در پیش داریم.

  استاندار تهران با بیان اینکه تمام دنیا، استکبار و عوامل آن می‌خواهند مردم را مأیوس کنند، گفت: ما احتیاج داریم علی رغم همه سختی‌هایی که آن‌ها علیه مردم تدارک می‌بینند مقاومت کرده و توطئه‌های آن‌ها را خنثی کنیم.

  او افزود: اگر می‌گوییم در کشور افول سرمایه داشتیم به خاطر این است که مردم عملکرد بد ما را قضاوت می‌کنند و ما با مردم صادقانه و شفاف صحبت نکرده‌ایم.

  محسنی بندپی با تأکید بر اینکه باید شرایطی را فراهم کنیم که مردم به ما اعتماد کنند، گفت: مهمترین موضوع برای ما مشارکت مردم است.

  استاندار تهران با بیان اینکه کاندیداد‌ها در انتخابات نظرات خود را بیان می‌کنند و ما نباید هیچ تغییری در نظر مردم ایجاد کنیم، اظهار کرد: مشارکت حداکثری مردم به علاقه مندی آن‌ها به نظام برای ما در درجه اول قرار دارد.

  او با تأکید بر اینکه دهیاران باید تسلط بر قانون داشته باشند، اظهار کرد: آگاهی و اشراف شما در قانون می‌تواند کاری کند که دستگاه‌های دیگر تسلیم خواسته شما شوند، چون بر اساس قانون حرف می‌زنید.

  محسنی بندپی گفت: وقتی که مجلس پذیرفته دهیاری‌ها می‌توانند کار‌های عمرانی کنند چسبندگی بنیاد مسکن مبنای قانونی ندارد.

  استاندار تهران تصریح کرد: اگر در قانون آمده که در این روستا بیشتر از 2 طبقه نباید ساخته شود، نباید اجازه دهید که 3 طبقه بسازند و بعد هم جریمه بدهند؛ حتی اگر پول هم ندارید نباید این کار را کنید.

  او گفت: متأسفانه تبصره‌های قانون راه فرار را باز گذاشته است، اما شما باید اعمال قانون کنید.

  محسنی بندپی با بیان اینکه «هتل آریانا» به هزار جا متوسل می‌شود که مانع تخریب شود، اظهار کرد: تخریب این هتل دو میلیارد تومان هزینه دارد و کسی که تخلف کرده خودش باید هزینه تخریب را بدهد.

  استاندار تهران با تأکید بر اینکه باید در طرح‌های هادی تجدید نظر شود، گفت: هر فرمانداری که در این طرح حضور نداشته باشد تخطی کرده و با آن برخورد می‌کنیم.

  او  خاطرنشان کرد: برنامه‌های تحولی دهیاران می‌تواند کاری کند که شاهد مهاجرت معکوس به روستا‌ها باشیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی