مدیران خودروعصر اعتبار

شهردار مشهددرحاشیه بازدیدازنمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری واقتصاد شهری:

سرمایه های حوزه شهری می تواند کشور را از رکود خارج کند

عصر ساختمان- شهردار مشهد گفت:سرمایه های حوزه شهری می تواندکشور را از رکود خارج کند.

سرمایه های حوزه شهری می تواند کشور را از رکود خارج کند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از برنا، محمدرضا کلایی خاطرنشان کرد:باتوجه به بازدیدهای زیادی که در نمایشگاه های مختلف فرصتهای سرمایه گذاری داشتم این نمایشگاه بسیار موفق است وبه دور از تشریفات تلاش دارد تا دستاوردهای اقتصادی مشهد را به سرمایه گذاران ارائه دهد.

  وی با اشاره به اینکه شرکتهای خصوصی و دولتی زیادی در این نمایشگاه شرکت کردند، افزود:نتیجه برگزاری این نمایشگاه و جذب سرمایه گذار، رشد دو درصدی اقتصادی شهر مشهد است.

  کلایی با بیان اینکه سطح سودآوری مشهد بسیار متفاوت تر از سایر کلانشهرها میباشد، تاکید کرد:کلانشهر مشهد به شدت در حال طی کردن گامهای پایدارسازی اقتصادی است.

  وی ادامه داد: شفافیت در سودآوری اقتصادی برای سرمایه گذاران میتواند کند بودن فرآیند سرمایه گذاری را حل کند.

  شهردار مشهد با بیان اینکه سرمایه های حوزه شهری میتواند کشور را از رکود خارج کند ، گفت:اگر رشد اقتصادی کشور منفی باشد، رشد اقتصادی مشهد مثبت است و تا سال آینده رشد اقتصادی مشهد دو رقمی خواهد بود و میتوانیم با سرمایه گذاری در بخش ساختمان و خدمات نقش پیشران را داشته باشیم.

  وی یادآور شد: با تشکیل سبد امن برای سرمایه گذاران  بنا داریم در کارخانه های نوآور کسب و کارهای نوین و استارت آپی را راه اندازی کنیم.

  کلایی با اشاره به اینکه مشهد به لحاظ رشد اقتصادی رتبه یک را نسبت به کلانشهرهای کشور  دارد،  عنوان کرد: مزیت اصلی شهر مشهد در رشد اقتصادی، زائران بارگاه حضرت رضا(ع) است و گلوگاه شاخص اقتصادی تقویت مراکز اقامتی است.

  شایان ذکراست نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری واقتصادشهری از12تا16آذرماه درمحل نمایشگاه بین المللی مشهدبرگزارمی شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی