مدیران خودروعصر اعتبار

مترو هشتگرد به مرحله تست گرم رسید

عصر ساختمان- معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این‌که کارهای سیویل و برق مترو هشتگرد به اتمام رسیده است، گفت: در انتظار هماهنگی برای بهره‌برداری اولیه این پروژه هستیم.

مترو هشتگرد به مرحله تست گرم رسید
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، حبیب‌الله طاهرخانی با اعلام اتمام کارهای سیویل مترو هشتگرد،‌ اظهار کرد: علاوه بر این، کارهای مربوط به برق‌دار کردن این پروژه نیز به اتمام رسیده است.

  وی با بیان این‌که در انتظار انجام هماهنگی‌ها برای بهره‌برداری اولیه از مترو هشتگرد هستیم، افزود: تا قبل از اتمام کارهای برقی،‌انجام تست گرم مترو هشتگرد میسر نبود که به زودی این تست را با هماهنگی بهره‌بردار انجام خواهیم داد.

  19 مهرماه امسال مدیرعال شرکت عمران شهرهای جدید ایران در مراسم تست سرد مترو هشتگرد، گفته بود: امروز روز مهمی برای هشتگرد، شهروندان این شهر جدید و  شهروندان غرب استان البرز است. فرایند تست سرد قطار گلشهر-هشتگرد آغاز شده و پس از تست سرد وارد تست گرم، بهره‌برداری اولیه و نهایی خواهیم شد.

  طاهرخانی تاکید کرد: با احداث این خط مترو، به طول 26 کیلومتر ودارا بودن بزرگترین ایستگاه حومه ای مترو در افق طرح روزانه بیش از 250 هزار نفر می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند؛ ضمن آن‌که بهره‌برداری از این خط به کاهش ترافیک بزرگراه کرج-قزوین نیز می‌انجامد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی