مدیران خودروعصر اعتبار

رضایی‌کوچی مطرح کرد؛

جلسات ویژه کمیسیون عمران جهت کنترل قیمت مسکن و نرخ حمل و نقل

عصر ساختمان- رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: این کمیسیون جلسات مداوم و ویژه‌ای را جهت کنترل قیمت مسکن و نرخ حمل و نقل پس از افزایش قیمت بنزین با مسئولان ذیربط برگزار خواهد کرد.

جلسات ویژه کمیسیون عمران جهت کنترل قیمت مسکن و نرخ حمل و نقل
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از ایسنا ؛ محمدرضا رضایی‌کوچی   درباره احتمال تأثیر نرخ بنزین روی قیمت مسکن، اظهار داشت: اگر دولت نظارت و کنترل کافی در این باره داشته باشد، می تواند از افزایش قیمت مسکن جلوگیری کند.

  وی با بیان اینکه با نظارت کافی قیمت مسکن قابل کنترل است، ادامه داد: برای تحقق این مسئله دولت باید قیمت زمین و مصالح ساختمانی را کنترل کند و اجازه ندهد که فضای روانی حاصل از گرانی بنزین روی قیمت مسکن تأثیر بگذارد.

  رضایی‌کوچی با تاکید بر ضرورت کنترل نرخ وسایل حمل و نقل درون شهری و برون شهری، تصریح کرد: دولت باید بر قیمت وسایل حمل و نقل نظارت جدی داشته باشد و همچنین لازم است به جهت افزایش قیمت بنزین، حمایت‌های ویژه‌ای از رانندگان داشته باشد تا گرانی بنزین جبران شود و آنان دچار مشکل نشوند.

  رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی از رانندگان با خودروهای شخصی خود مسافرکشی می کنند، ادامه داد: لازم است دولت از این رانندگان هم حمایت های ویژه ای به عمل آورد چرا که  معیشت و گذران زندگی این افراد وابسته به مسافرکشی است.

  وی اظهار داشت: قطعاً کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی جلسات مداوم و ویژه‌ای را با مسئولان ذیربط برگزار خواهد کرد و به هیچ وجه اجازه افزایش قیمت مسکن، نرخ کرایه وسایل حمل و نقل درون شهری و بلیت وسایل حمل و نقل برون شهری را نمی‌دهد.
   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی