مدیران خودروعصر اعتبار

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران:

قصور شهردار پذیرفته نیست

عصر ساختمان-نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: قصور شهردار در تاخیر ارسال لایحه اصلاح ساختار سازمانی وکاهش حوزه های معاونت شهرداری و سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری پذیرفتنی نیست.

قصور شهردار پذیرفته نیست
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از مهر، سیدحسن رسولی با بیان اینکه اصلاح ساختار پرهزینه و ناکارآمد سازمانی شهرداری یکی از مهمترین وعده های ما به شهروندان تهرانی بوده است، گفت: آقای حناچی نیز همانند شهرداران قبلی با قبول انجام این مهم از ما رای اعتماد گرفته است.

  وی ادامه داد: در عمل به این تکلیف، آبان ماه سال ٩٧ طرح «الزام شهرداری تهران به ادغام و کاهش حوزه های معاونت شهرداری از 9 سطح به حداکثر 6 سطح سازمانی و حذف پست‌های قائم‌مقام و یا جانشین و مشاور در کلیه واحدهای ستادی، مناطق، سازمان ها و شرکت های تابعه» با 16 امضا تقدیم هیات رئیسه شد و در نهایت در دی ماه طرح با عنوان "الزام شهرداری تهران به اصلاح ساختار سازمانی و کاهش حوزه های معاونت شهرداری و سازمان ها و شرکتهای تابعه و ساماندهی مجدد مناطق شهرداری تهران" در شورای اسلامی شهر تهران مصوب شد. 

  رسولی اظهار کرد: بر اساس ماده واحده این طرح می بایست تا پایان خرداد سال ٩٨ این مطالبه محقق می شد که متاسفانه علیرغم گذشت بیش از4.5 ماه از موعد قانونی مقرر و برقراری حداکثر هماهنگی فی ما بین هنوز به این وظیفه قانونی عملی نشده است.

  وی با اشاره به اینکه سه بار درباره این موضوع به شهردار در صحن تذکر داده ام و هر مرتبه اعلام کرده به زودی لایحه ارسال خواهد شد، تاکید کرد: نمی دانم علت تاخیر و تعلل چیست! قطعا در صورت تداوم این قصور ، در مقام استیفای حقوق شهروندان و عمل به وظیفه نمایندگی مردم به ناچار از سایر ظرفیت های قانونی استفاده می کنم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی