مدیران خودروعصر اعتبار

سخنگوی سازمان آتش نشانی:

نجات ۱۰۰ شهروند در حریق پاساژی در تهران

مهار شعله‌ها ادامه دارد

عصر ساختمان- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از نجات ۱۰۰ نفر از حریق گسترده در پاساژ ۴ طبقه لوازم صوتی و تصویری در میدان امام خمینی (ره) خبر داد.و گفت خوشبختانه حادثه تلفات جانی نداشت.

نجات ۱۰۰ شهروند در حریق پاساژی در تهران
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از مهر، سیدجلال ملکی درباره جزییات این حریق گسترده گفت: ساعت 14:33 آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری واقع در میدان امام خمینی (ره)، بین لاله‌زار و فردوسی به سامانه 125 اعلام و 4 ایستگاه به همراه خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شد.

  وی ادامه داد: در یک ساختمان 4 طبقه یکصد مغازه فروش محصولات صوتی و تصویری وجود داشت که دو انبار 30 متری بالای دو باب مغازه در طبقه همکف دچار حریق شد. آتش ‌نشان‌ها با آغاز عملیات خود از ملک کناری حفره‌ای برای ورود به انبارها ایجاد کردند و یکصد نفر از افرادی که در این ساختمان گرفتار شده بودند را نجات دادند.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی افزود خوشبختانه در این حادثه مورد مصدومیت وجود نداشت اما خسارت مالی سنگینی بر جا ماند. در حال حاضر نیروهای آتش‌نشانی مشغول لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل حادثه هستند.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی