مدیران خودروعصر اعتبار

شورای شهر ری و تهران باید از هم جدا شود

عصر ساختمان- عضو شورای شهر تهران با تأکید بر ضرورت جدایی شورای شهر ری و تهران از یکدیگر گفت: با تصویب این موضوع در مجلس حق مردم شهرری به آنها بازگردانده می‌شود.

شورای شهر ری و تهران باید از هم جدا شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از فارس، حسن خلیل‌آبادی عضو شورای شهر تهران درباره موضوع جدایی شورای شهر ری از تهران، اظهار داشت: نمایندگان مجلس طرحی در این زمینه به هیأت رئیسه ارائه داده‌اند و موضوع در دست رسیدگی است.

  وی افزود: هیأت رئیسه طرح را به کمیسیون شوراها تحویل داده تا در صحن مجلس تصویب شود.

  عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: با تصویب جدایی شورای شهرری از تهران حق تضییع شده بسیاری از هموطنان بازگردانده می‌شود و به نظرم اجرای این مسئله ضرورت دارد.

   زهرا نژاد بهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران امروز اعلام کرد: حدود 30 نماینده در مجلس که اکثراً از لیست امید هستند امضاء جمع کرده و نظرشان جداسازی شورای شهر ری از تهران است. ولی ما معتقدیم که این یکپارچگی نباید ایجاد شود چرا که منافع دو شهر مشترک بوده و فرقی بین شهروند منطقه 15 و 20 نیست.

  نژادبهرام با تأکید بر اینکه تفکیک مدیریت شهر ری و تهران درست نیست، گفت: بنده مخالف این موضوع هستم و به نظرم نزدیک بودن به فضای انتخابات در طرح چنین مسئله‌ای بی‌تأثیر نبوده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی