مدیران خودروعصر اعتبار

حدود ۶۰ هزار پرونده ماده ۱۰۰ در شهرداری تهران

عصر ساختمان-مدیر کل هماهنگی امور مناطق شهرداری از پایان دور دوم نظارت‌های ستادی اداره کل امور مناطق شهرداری تهران خبر داد و گفت: حدود ۶۰ هزار پرونده ماده ۱۰۰ در شهرداری وجود دارد.

حدود ۶۰ هزار پرونده ماده ۱۰۰ در شهرداری تهران
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از فارس،‌ مصطفی موسوی لاری مدیر کل هماهنگی امور مناطق شهرداری در خصوص دومین دور نظارت‌های دوره‌ای مناطق 122 گانه شهرداری تهران گفت: این طرح از سال گذشته برای نظارت بهتر بر عملکرد شهرداران نواحی با محوریت نظارت بر حوزه نگهداشت شهر و خدمات شهری اجرا شد.

  وی با اشاره به اینکه این دور با تمرکز بر شهرسازی برگزار شد، افزود: در 10 ماه حدود 315 ساختمان در حال ساخت، 113 اسکان کارگری، 119 سرای محله، 182 بوستان و 82 پل عابر پیاده را بازدید و عملکرد شهرداران نواحی در این حوزه را بررسی کردیم.

  مدیر کل هماهنگی امور مناطق شهرداری با بیان اینکه پیش از این نظارت ستادی بر نواحی شهرداری متمرکز نبود، عنوان کرد: در دور اول این بازدیدها تمرکز بر مسائل مرتبط با حضور و استفاده خانواده در فضاهای شهری به خصوص بوستان‌ها بود البته در این دوره تقسیم کار صورت گرفت و معاونین اداره کل هماهنگی امور مناطق هم هر یک حضور و نظارت بر حوزه های اجتماعی، نگهداشت، مالی و برنامه ریزی را داشتند و در نهایت در 10 ماه عملکرد شهرداران نواحی در تمام این حوزه‌ها بررسی شد.

  موسوی لاری هدف از این نظارت‌ها را بررسی عملکرد شهرداران نواحی و بهبود وضعیت اداره شهر عنوان کرد و گفت: در حال حاضر حدود 60 هزار پرونده ماده صد در شهرداری تهران داریم که اگر نظارت های مستمر و دقیق نواحی انجام می شد، شاید بسیاری از این پرونده‌ها به ماده 100 نمی رسید.

  بنا براعلام شهرنوشت، وی تصریح کرد: دور سوم بازدیدهای دوره‌ای نواحی 122 گانه را بعد از اربعین آغاز می کنیم. این دور با محوریت پروژه‌های دارای اولویت در سال 98 است و هفته‌ای دو روز بازدید خواهیم داشت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی